مطالب مرتبط:

کنترل عالی ورزشگاهها و هتل ها در دوومیدانی قهرمانی جهان

lojniki_3_3755

پلیس مسکو در بدو ورودی تمامی هتل ها گیت نصب کرده است ودر طول ۲۴ ساعت شبانه روز از هتل های محل اقامت ورزشکاران و خبرنگاران مراقبت می کند.
حتی در ورودی نهایی هتل ها برای رفتن به طبقات نیز، ماموران حراست حضور دارند که تنها اجازه تردد افراد با کارت های شناسایی مسابقات قهرمانی جهان را می دهند بطوری که مشخص است این هتل ها تنها اجازه پذیرش میهمانانی را دارند که برای مسابقات قهرمانی جهان به مسکو آمده اند.
** تنوع وسایل نقلیه مختلف از جمله خودرو، اتوبوس، تراموا، ترن و مترو باعث شده که تمامی علاقه مندان ازهرنقطه مسکو بتوانند خود را به راحتی به ورزشگاه لوژنیکی محل برگزاری این رقابت ها برسانند.
وجود  دو زمین تمرین برای ورزشکاران پرتابی و دو زمین تمرین برای دوندگان، شرایط نسبتا مناسبی را برای قهرمانان دنیا پیش از شروع مسابقه به وجود آورده است.
برای تمامی ۵ هتلی که برای رسانه ها و تیم های شرکت کننده در نظرگرفته شده است، سرویس حمل و نقل درنظر گرفته شده است و این سرویس از ساعت ۹ صبح آغاز و تا ۲۲ و ۳۰ دقیقه شب ادامه دارد و مدت زمان انتظار برای آن  ۳۰ دقیقه است.
هرچند که به دلیل ترافیک سنگین مسکو، برخی ترجیح می دهند با قدیمی ترین متروجهان که صدای بسیار بلندی هم دارد، تردید کنند، اما مدت زمان رسیدن از هتل به استادیوم را به یک سوم کاهش می دهد.
۳۵۰۰داوطلبی که به گفته مسوولان مسکو دراین رقابت ها فعالیت می کنند، وظایف مختلفی دارند. برخی از آنها در ورودی فرودگاه، هتلها، درهای استادیوم و نقاط مختلف ورزشگاههامستقر شده اند ضمن اینکه به همراه هر تیم، یک داوطلب گمارده شده است تا راهنمای آنها باشد.
در داخل زمین مسابقات نیز، به محض برگزاری هر رویداد ورزشی، بلافاصله داوطلبان وسایل اضافی درپیست یا محوطه را جمع آوری می کنند تا شرایط برای برگزاری مسابقات بعدی فراهم شود.
یکی از سالن های سرپوشیده استادیوم لوژینکی روسیه به اصحاب رسانه اختصاص یافته است ضمن اینکه محل کنفرانس خبری درون ورزشگاه نیز متعلق به آنها است.
در این قسمت که با میزهای مخصوصی تجهیز شده اند، تلویزیون برای دیدن مسابقات مختلف از نصب شده است.
همچنین تیم های ورزشی نیز اجازه دارند با داشتن آی دی کارت های خود بدون پرداخت هزینه  برای بلیت بر روی صندلی های زرد رنگ دور تا دور ورزشگاه که کمترین فاصله را با زمین مسابقات دارند، بنشینند و عملکرد ورزشکاران کشور خود یا سایر را تماشا کنند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “کنترل عالی ورزشگاهها و هتل ها در دوومیدانی قهرمانی جهان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi