طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

خوش بود گر محک تجربه آید به میان / تا سیه رو شود هرکه دراو غش باشد

خوش بود گر محک تجربه آید به میان / تا سیه رو شود هرکه دراو غش باشد

موتکو : ما با تاسیس آژانس ضد دوپینگ روسیه گام های بزرگی در جهت مبارزه با دوپینگ برداشته ایم، ما آزمایشگاهی داریم که دهها میلیون دلار هزینه بر روی آن شده است و هر سال ۱۵ هزار تست دوپینگ در آن صورت می گیرد.
وی افزود: تحریم ها نه تنها برای ورزشکاران بلکه برای مربیان و دیگر متخصصان هم هست البته باید نقش آن در دوپینگ ورزشکاران مشخص شود.
وزیر ورزش روسیه درادامه توضیح دادکه ۳۵۰۰ داوطلب دراین رقابت ها فعالیت می کنندو برخی قوانین  در روسیه به شکلی تغییر کرده است که در زمان برگزاری مسابقات امکاناتی در اختیار مدعوین قرار گیرد و تیم پزشکی مشغول در استادیوم و هتل های رسمی معرفی شده برای استقرار به شکلی است که همگان می توانند کمک های پزشکی اضطراری از آن بگیرند.
برهمین اساس از تمام ورزشکاران حاضر در مسابقات دوومیدانی قهرمانی جهان از جمله پنج ملی پوش ایران در این دوره از مسابقات آزمایش خون گرفته شد.

وزیر ورزش روسیه با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای برگزاری هر چه باشکوه تر و بهترمسابقات دوومیدانی قهرمانی جهان در مسکو اعلام کرد: در روسیه قانونی داریم که در صورت دوپینگ ورزشکاران ، مربیان آنها هم جریمه می شوند.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “خوش بود گر محک تجربه آید به میان / تا سیه رو شود هرکه دراو غش باشد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi