طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

رقابت‌های جهانی دشوارتر از پارالمپیک لندن بود/ با طلای برزیل خداحافظی می‌کنم

peyman nasiri

ملی‌پوش تیم دوومیدانی جانبازان و معلولین گفت: سطح مسابقات جهانی فرانسه به مراتب از سطح بازی‌های پارالمپیک لندن بالاتر بود.

پیمان نصیری، ملی‌پوش تیم دوومیدانی جانبازان و معلولین در خصوص مسابقات جهانی فرانسه گفت: این رقابت‌ها، مهم‌ترین رویداد ورزشی دوومیدانی معلولین جهان پس از پارالمپیک است، البته سطح مسابقات این دوره به مراتب از سطح بازی‌های پارالمپیک لندن بالاتر بود.

وی ادامه داد: به غیر از حضور رقبای اصلی که با آمادگی کامل و حتی بیشتر از پارالمپیک آمده بودند، نفرات جدیدی نیز در این مسابقات شرکت کرده بودند که سطح آمادگی آنها قابل توجه بود. پس از پارالمپیک، سعی کردم آمادگی بدنی و فنی خود را در شرایط مطلوبی نگه دارم و با تمرینات مداومی که داشتم توانستم در مسابقات جهانی، رکوردی بهتر از لندن بدست آورم.

نصیری خاطر نشان کرد: برای انجام تمرینات مشترک با ملی‌پوش ارزنده کشورمان، سجاد مرادی، ماهی یکبار عازم شهرکرد می‌شدم تا با همراهی وی تمرین کنم. حتی تعطیلات نوروز امسال نیز به خاطر انجام تمرینات از سفر و تفریحات معمول چشم‌پوشی کردم تا با آمادگی کامل به فرانسه اعزام شوم.

وی گفت: خوشبختانه با وجود آسیب دیدگی که از ناحیه پای راست داشتم، توانستم از عنوانی که در پارالمپیک لندن به دست آوردم دفاع کنم و بار دیگر عنوان قهرمانی را بدست آورم و اگر خدا بخواهد قصد دارم تمام توانم را به کار ببرم تا با کسب یک نشان طلای دیگر از پارالمپیک برزیل ۲۰۱۶، با دنیای قهرمانی خداحافظی کنم.

دارنده نشان طلای مسابقات جهانی تصریح کرد: قصد دارم برای سال آینده در لیگ باشگاهی دوومیدانی ایران که مخصوص افراد غیر معلول است شرکت کنم و البته پیش از این نیز موفق به کسب عنوان قهرمانی ماده ۸۰۰ متر در این مسابقات شده‌ام. به طور متوسط هفته‌ای ۶ روز و روزانه ۴ ساعت تمرین می‌کنم و اوج فشار تمرینات ما در زمستان است که هفته‌ای ۱۲۰ کیلومتر می‌دویم.

نصیری در پایان ابراز امیدواری کرد که با فراهم شدن شرایط مطلوب‌تر برای تمرینات بتواند حضوری موثر در رقابت‌های برون‌مرزی پیش رو به خصوص مسابقات پاراآسیایی کره‌جنوبی داشته باشد و با حضوری قدرتمند در پارالمپیک برزیل با طلای این بازی‌ها با دنیای قهرمانی خداحافظی کند.

برچسب ها

یک دیدگاه در “رقابت‌های جهانی دشوارتر از پارالمپیک لندن بود/ با طلای برزیل خداحافظی می‌کنم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi