مطالب مرتبط:

حامد احمدپور : از عملکرد قاسمی راضی هستم

ahmadpor_ghasemi

حامد احمد پور اظهار داشت: نتایج کامل مسابقات ۵۶ ورزشکار راه یافته به مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی جهان نشان می دهد که ورزشکارانی که از قاسمی پیش بودند همگی رکوردهای بهتری از او در مسابقات قبلی بر جای گذاشته اند بنابراین ما می دانستیم که او در چه مکانی خواهد ایستاد. وی افزود: هر دو دونده سرعتی ایران نتیجه ای را بدست آوردند که قابل پیش بینی بود اگر چه آن ها نتوانستند رکوردهای خود را تکرار کند.

احمد پور اظهار داشت: رضا قاسمی هم اکنون در جایگاه ۴۱ جهان ایستاده است و من معتقدم دوندگان ما پتانسیل دویدن زیر ۱۰ ثانیه و ۱۰ صدم ثانیه را دارند.

وی گفت: قاسمی برای نخستین بار در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کرده است هر چند که سابقه حضور در بازیهای المپیک ۲۰۱۲ لندن و مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی جهان را دارد.

احمد پور اظهار داشت: این مسابقات شکل و رنگ دیگری دارد و حضور ورزشکاران ما در چنین مسابقات بزرگی معادل چند ماه تمرین است. وی گفت: به شخصه از عملکرد رضا قاسمی راضی بودم چرا که از شرایط او باخبر هستم و می دانستم که چه نتیجه ای کسب خواهد کرد.

احمد پور با بیان اینکه برخی در ایران از وی می پرسند که چرا قاسمی یا تفتیان رکورد خود در کازانف را تکرار نمی کنند، گفت: در این رقابت ها بسیاری از ورزشکاران نتوانستند به بهترین رکورد فصلی خود دست پیدا کنند چه برسد به اینکه به بهترین رکورد ورزشی خود دست یابند. وی تصریح کرد: ورزشکاری که در آسیا سوم است، در این مسابقات به رکورد خود نرسید، حتی یوسین بولت که در سال ۲۰۰۸ رکورد ۹ ثانیه و ۵۸ صدم ثانیه را ثبت کرده است، از آن سال به این طرف بهتر از ۹ ثانیه و ۸۵ صدم ثانیه ندویده است بنابراین منتقدانی که مدعی هستند رضا قاسمی باید در هر مسابقه بهترین رکورد شخصی خود را بزند، کمترین اطلاعی از ورزش دوومیدانی ندارند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “حامد احمدپور : از عملکرد قاسمی راضی هستم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi