طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

سرپرست جدید هیات دوومیدانی تهران: وضعیت و امکاناتمان در حد صفر است!

سرپرست هیات دوومیدانی استان تهران می‌گوید: وضعیت و امکانات هیات دوومیدانی استان تهران در حد صفر است و حتی دوومیدانی‌ کاران در استادیوم شیرودی فرصت تمرین هم پیدا نمی‌کنند.

احمد گودرزی درباره وضعیت هیات دوومیدانی استان تهران، گفت: هیات دوومیدانی تهران حدود یک سال و نیم رییسی نداشت و تیم‌های دوومیدانی تهران چند سال است که فعالیتی ندارند.

وی ادامه داد: چند روزی است که هیات دوومیدانی را تحویل گرفته‌ام و هیچ امکاناتی برای دوومیدانی تهران باقی نمانده است. اما امیدوارم با همکاری و حسن نیت تربیت بدنی استان تهران و همچنین اعتباراتی که به هیات استان اختصاص می‌دهند، بتوانیم همه چیز را از ابتدا آغاز کنیم.

گودرزی خاطر نشان کرد: استادیوم شیرودی به عنوان پیست تخصصی دوومیدانی مطرح است، اما متاسفانه ورزشکاران رشته‌های دیگر از این پیست استفاده می‌کنند و فرصت تمرین به دوومیدانی‌کاران داده نمی‌شود.

سرپرست هیات دوومیدانی استان تهران، اضافه کرد: ورزشگاه شیرودی و تختی برای تهران است و باید زیر نظر استان تهران مدیریت شود، اما مدت‌هاست دوومیدانی‌کاران سردرگم هستند. امیدواریم شرایط برای ورزشکاران تهران بهبود یابد. شایسته نیست در دوی صحرانوردی تیم استان تهران در مقام نهم قرار گیرد.

یک دیدگاه در “سرپرست جدید هیات دوومیدانی تهران: وضعیت و امکاناتمان در حد صفر است!”

  1. رضا گفت:

    چند روزه که تحویل گرفتی.
    ده سال هم که گذشته باشد و گودرزی مسئول باشد اوضاع بدتر میشود که بهتر نمیشه/مثل دوهای نیمه استقامت و استقامت که به این روز افتاده .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi