طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

اردوی ملی پوشان نوجوان دوومیدانی از 19 مرداد ماه آغاز می‌شود

دومیدانی نوجوانان بانوان

ملی‌پوشان دوومیدانی کشورمان برای حضور در بازی‌های آسیایی نوجوانان در نانجینگ چین ۱۹ مرداد ماه تمرینات خود را از سر می گیرند.

فاطمه تقوی ماهونی و فاطمه ایزدی در پرتاب وزنه، زهرا ایوبی فر در پرش طول تمرینات خود را زیر نظر مریم رستمی انجام می‌دهند.

در بخش پسران نیز ابراهیم احمدزاده در ۱۰۰ و ۲۰۰ متر، سجاد حسن بیگی در ۱۱۰ مانع، جواد شورابی در ۴۰۰ مانع، ایمان طالبی در ۸۰۰ متر، عطاء اسدی در ۱۵۰۰ متر، آریا زرعکانی در پرش ارتفاع، میثم عبداله پور و صادق مردانی در پرش طول، محمد اسفندیاری در پرتاب نیزه، محمد رضا طیبی و امین اسماعی زاده در پرتاب دیسک و محمود رستمی در پرتاب وزنه زیر نظر حسن جعفری، مهدی محمدی و ابراهیم نژاد تمرینات خود را در مجموعه آفتاب انقلاب تهران و تا زمان اعزام ادامه خواهند داد.

علی ایرجی، مسوول کمیته جوانان و نوجوانان در این خصوص گفت: این اردو، اردوی متصل به اعزام خواهد بود و ۱۹ مرداد ماه با شروع اردو رکوردگیری مجدد از ورزشکاران به عمل خواهد آمد.

دومین دوره بازی های آسیایی نوجوانان به میزبانی شهر نانجینگ چین از ۲۷ مرداد ماه آغاز و تا ۲ شهریور ماه ادامه خواهد داشت

برچسب ها

یک دیدگاه در “اردوی ملی پوشان نوجوان دوومیدانی از ۱۹ مرداد ماه آغاز می‌شود”

  1. علی گفت:

    بابا ما چند تا ورزشکار خوب تو لرستان داریم که انتخاب میشن اگر دعون بشن اردو.کسی خواب ما رو نمیده از فدراسیون برای رکورد گیر اونها.آقای ایرجی جواب تلفن ما رو بده این ورزشکارا مدال میگیرن.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi