مطالب مرتبط:

مسوول مدارس دوومیدانی: مدارس دوومیدانی باعث شناسایی استعدادها و پروش آن می شود

مریم رستمی

مریم رستمی مسوول مدارس دوومیدانی گفت: تا کنون یازده مدرسه دوومیدانی در بخش پسران و دختران در خصوص کشف استعداد و پرورش آن در سطح کشور تاسیس شده است.

مسوول مدارس دوومیدانی عنوان کرد: فدراسیون دوومیدانی در سال ۹۱ تشکیل مدارس دوومیدانی در تهران و چند شهر کشور را در دستور کار خود قرار داد تا قدمی در جهت استعدادیابی و کشف استعدادهای بالقوه این ورزش برداشته باشد که خوشبختانه تا کنون ۱۱ مدرسه دوومیدانی در استان های تهران، خراسان رضوی، فارس و آذربایجان غربی تاسیس شده است.

رستمی افزود: این مدارس از خرداد ماه سالجاری فعالیت خود را ویژه دختران و پسران در رده سنی ۱۴-۸ سال آغاز کرده که با استقبال عمومی و چشمگیری همراه بوده است.

وی تصریح کرد: استعدادیابی اولین قدم پیشرفت به سوی قهرمان موفق در سطوح مختلف است که با تاسیس مدارس دوومیدانی، استعدادهای این رشته ورزشی شناسایی می شوند و اقدامات خوبی در جهت رشد این استعدادها انجام خواهد شد.

مسوول مدارس دوومیدانی عنوان کرد: درپایان شهریور ماه امسال مسابقات مدارس دوومیدانی تهران را برگزار می کنیم که نفرات برتر در مسابقات نونهالان کشور نیز حضور خواهند داشت.

وی در پایان در خصوص برگزاری مسابقات مدارس در سال گذشته یادآور شد: فدراسیون تا کنون ۳ مرحله مسابقات مدارس رادر تهران برگزار کرده که امسال نیز این روند ادامه داشته باشد.

 

برچسب ها

2 دیدگاه در “مسوول مدارس دوومیدانی: مدارس دوومیدانی باعث شناسایی استعدادها و پروش آن می شود”

  1. دونده گفت:

    وقتی اعزامها مختص ساکنین تهرانه پس امیدی به استعداد یابی وجود نداره

  2. مهندس ولی اله محمودی از مدال اوران کشور گفت:

    با سلام
    عدالت در استانها رنگی در ورزش مادر ندارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi