طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

دوره آموزشی مربیگری درجه 3 دومیدانی برگزار می شود

کلاس مربیگری دومیدانی
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمیرم گفت: به منظور ارتقای سطح علمی و ورزشی مردم سمیرم دوره آموزشی مربیگری درجه سه ورزش دومیدانی در سالن ۱۷ شهریور شهر سمیرم برگزار می شود.

به گزارش سایت دوومیدانی ایران، سیدمحمدرضا فلسفی در سمیرم، با بیان این مطلب اظهار داشت: دوره آموزشی مربیگری درجه سه رشته ورزشی دومیدانی شهریور ماه ۹۲ در سالن ورزشی ۱۷ شهریور شهر سمیرم برگزار می شود.
وی افزود: این دوره آموزشی به مدت ۱۲۰ ساعت برگزار می شود که شرکت کنندگان ۶۰ ساعت را تئوری و ۶۰ ساعت را عملی طی خواهند کرد.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمیرم با بیان اینکه ظرفیت این دوره برای رده سنی ۱۸ سال به بالا به تفکیک جنس ۳۰ نفر است، بیان داشت: ثبت نام این کلاس از بیست و هشتم تیرماه آغاز شد و ۱۵ مرداد ماه پایان می یابد.
وی تصریح کرد: در برگزاری این دوره آموزشی ارتقای سطح علمی و آموزشی و مهارتی شرکت کنندگان هدف محوری قلمداد می شود.
فلسفی با تاکید براینکه ثبت نام برای عموم در این کلاس آزاد است از برگزاری دوره آموزشی بسکتبال همزمان با دوره آموزشی دومیدانی خبر داد و گفت: به نظر می رسد با توجه به وجود ۱۱ سالن ورزشی در در سطح شهرستان سمیرم تعداد ۱۵ مرد و زن پاسخگوی نیاز شهرستان در دو رشته مذکور باشد.
وی خاطر نشان کرد: تاکنون رشته های ورزشی بسکتبال و دومیدانی در شهرستان سمیرم با بهره گیری از مهارت و توان دو مرد و زن سمیرمی توانسته است تعداد بیشماری را در دو بعد اوقات فراغت و ورزش حرفه ای جذب کند.

برچسب ها

یک دیدگاه در “دوره آموزشی مربیگری درجه ۳ دومیدانی برگزار می شود”

  1. mohsen gohari گفت:

    شماره تماس های هیت های ذیل رو هم بزارید لطفا تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi