طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

میرشکاری نقره پرتاب نیزه را بدست آورد/ محمدیاری به مدال نرسید

رسول میرشکاری

در دومین روز از رقابت های جهانی دوومیدانی معلولین جهان، رسول میرشکاری در پرتاب نیزه به مدال نقره دست یافت.

در چارچوب دومین روز از رقابت‌های دوومیدانی معلولین جهان در فرانسه، رسول میرشکاری در پرتاب نیزه به مدال نقره دست یافت و علی محمدیاری به مدال نرسید.

رسول میرشکاری، در ماده پرتاب نیزه، کلاس F46 با  ۱۲ ورزشکار دیگر به رقابت پرداخت که در نهایت با ثبت رکورد ۵۲ متر و ۶۲ سانتی‌متر، پس از نماینده هند، در جایگاه دوم ایستاد و نشان نقره را بدست آورد. مدال برنز این ماده به نماینده مصر رسید.

علی محمدیاری، نماینده ایران در ماده پرتاب دیسک نیز به میدان رفت، رقابت‌های این گروه در کلاس ادغامی F54/55/56 با حضور ۱۸ ورزشکار برگزار شد که محمدیاری با ثبت رکورد ۴۰ متر و ۶۹ سانتی‌متر، در جایگاه پنجم ایستاد و از دستیابی به مدال باز ماند.

نشان طلای این ماده به نماینده کوبا رسید و نمایندگان صربستان و بلغارستان در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

بدین ترتیب کاروان اعزامی کشورمان تا پایان دومین روز رقابت‌های جهانی فرانسه موفق به کسب ۲ نشان طلا و یک نشان نقره شده‌اند. روز گذشته محمد خالوندی و محسن کاییدی ۲ مدال طلا در ماده پرتاب نیزه به دست آورده بودند.

ملی‌پوشان کشورمان در روزهای امروز و فردا مسابقه نخواهند داشت و رقابت‌های آنها از چهارشنبه آغاز می‌شود.

کاروان اعزامی ایران، متشکل از ۹ ورزشکار جانباز و معلول و ۲ ورزشکار از فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان برای حضور مسابقات جهانی دو و میدانی فرانسه، عازم این کشور شده‌اند.

در رقابت‌های جهانی فرانسه، ۱۱۰۰ ورزشکار از ۹۹ کشور جهان حضور دارند که مسابقات آنها در ۲۰۷ ماده برگزار خواهد شد و ملی‌پوشان کشورمان در مواد پرتابی و دو به مصاف حریفان خواهند رفت.

این مسابقات تا هشتم مرداد ماه در شهر لیون برپاست.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “میرشکاری نقره پرتاب نیزه را بدست آورد/ محمدیاری به مدال نرسید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi