طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

مشتاق رکورد 400 متر بامانع ایران در رده نوجوانان را شکست

محمد رضا مشتاق

نوجوانان دوومیدانی کار ایران در حالی به کار خود در رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان در اوکراین پایان دادند که محمد رضا مشتاق توانست رکورد ۴۰۰ متر مانع ایران در بخش نوجوانان را جابجا کند.

مسابقه‌های دوومیدانی قهرمانی جهان در رده نوجوانان از ۱۹ تا ۲۴ تیرماه در دونتسک اوکراین برگزار می‌شود که ایران با دو نماینده در رشته‌های پرتاب وزنه و ۴۰۰ متر بامانع در این رقابت‌ها شرکت کرده است.

در ماده پرتاب وزنه این رقابت‌ها در دو گروه برگزار شد که شاهین جعفری نماینده ایران در گروه دوم با پرتاب ۱۸ متر و ۶۱ سانتی‌متر در رده هفتم ایستاد و نتوانست به مرحله بعد صعود کند.

دیگر نماینده ایران در این رقابت‌ها محمدرضا مشتاق بود که در ماده ۴۰۰ متر با مانع در مرحله گروهی توانست در گروه خود با زمان ۵۴ ثانیه و ۱۳ صدم ثانیه عنوان سومی را به دست آورد. در این مرحله ۴۹ دونده در هفت گروه به رقابت پرداخته بودند که مشتاق بهترین رکورد شخصی خود را در این رقابت‌ها به ثبت رساند و توانست به مرحله بعدی صعود کند.

در مرحله نیمه نهایی دوندگان در سه گروه هشت نفره  به رقابت پرداختند که مشتاق با ثبت زمان ۵۲ ثانیه و ۸۸ صدم ثانیه در گروه دوم به رتبه ششمی اکتفا کرد اما رکورد ایران را در رده نوجوانان که با زمان ۵۴ ثانیه و ۷۸ صدم ثانیه در اختیار آرمان شهسواری بود ارتقاء داد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “مشتاق رکورد ۴۰۰ متر بامانع ایران در رده نوجوانان را شکست”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi