مطالب مرتبط:

کوبک کورن: خوشحال می‌شوم با دانشجویان ورزشکار ایرانی رقابت کنم

مسابقات المپیک دانشجویان

قهرمان دوومیدانی تیم دوومیدانی دانشجویان سوئیس گفت: خوشحال می‌شوم با دانشجویان ورزشکار ایرانی رقابت کنم.

آندرئاس کوبک کورن در مسابقات یونیورسیاد ۲۰۱۳(المپیک دانشجویان جهان) در کازان روسیه  اظهار داشت: از طریق وسائل ارتباط جمعی مثل رادیو، تلویزیون، اینترنت و مطبوعات اطلاعات زیادی در مورد کشور ایران کسب کرده‌ام. چیزهای پراکنده ای هم در مورد ورزش این کشور آسیایی می‌دانم. خوشحال می شوم در چنین صحنه بین المللی مربوط به ورزش دانشجویان پیام دوستی کشورم را با ممالک دیگر از جمله ایران مبادله کنم.

وی که ۲۲ سال سن دارد و دانشجوی سال سوم حقوق دانشگاه ژنو است، افزود: همچنین خوشحال می‌شوم در این عرصه مهم ورزشی بین المللی با دانشجویان ورزشکار ایرانی رقابت کنم. ما می‌توانیم در میدان ورزش با یکدیگر رقابت کنیم و خارج از میدان دوستان خوبی برای یکدیگر در نقاط گوناگون جهان باشیم.

کوبک کورن افزود: من به خاطر رشته تحصیلی‌ام، ازطریق اینترنت در مورد وضعیت حقوق در کشورهای دیگر تحقیق کرده‌ام و در مورد رشته حقوق در ایران اطلاعات مفیدی کسب کرده‌ام که درباره آن با استادم و چند تن از همکلاسی‌هایم در دانشگاه بحث و تبادل نظر کرده‌ام.

او ادامه داد: حضور در دهکده مسابقات المپیک دانشجویان در شهر کازان به من این فرصت را داد تا از نزدیک با دانشجویان هم رشته‌ای هم در سراسر دنیا آشنا شوم و از این بابت به تجربیات خوبی برسم. از این بابت خدا را شکر می کنم که ورزش پلی شده است تا به ارتقا سطح علمی خود بپردازم.

وی  که در دوی سرعت شرکت کرده ، همچنین بیان کرد: مسئولان ورزشی دانشجویی سوئیس به ما قول داده اند در صورت کسب مدال و موفقیت ورزشی در این مسابقات امکانات بهتر تحصیلی  به عنوان پاداش قهرمانی به ما بدهند.

پیکارهای المپیک دانشجویان جهان از روز شنبه گذشته افتتاح شد و تا چهارشنبه آینده در شهر کازان روسیه  ادامه خواهد یافت.

برچسب ها

یک دیدگاه در “کوبک کورن: خوشحال می‌شوم با دانشجویان ورزشکار ایرانی رقابت کنم”

  1. دوست دومیدانی گفت:

    بیایی ایران چی؟ بینی چطور مسئولین مثل رگبار قول میدنو مثل تفنگ آبپاش عمل میکنن. همین برادران صمیمی چند سال پیش قهرمان دانشجویان جهان شدن. چی شد ؟هیچی ! آندرئاس ،بابا بمون سوئیس و از امکانات کشورتان کمال استفاده را ببر. اینجا همه چیز هست به جز امکانات و مسئولی که دستدا بگیره و کمکد کنه مگه نمیبینی چه به روز حدادی اومده…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi