طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

دو و میدانی‌کاران جانباز و معلول ۲۴ تیرماه عازم فرانسه می‌شوند

 علی‌اصغر هادی‌زاده

تیم ملی دو و میدانی‌ جانبازان و معلولین کشورمان برای حضور در رقابت‌های جهانی فرانسه دوشنبه ۲۴ تیرماه تهران را به مقصد محل برگزاری این مسابقات ترک می‌کند.

علی‌اصغر هادی‌زاده، سرپرست انجمن دو و میدانی با اعلام این خبر گفت: ۹ ملی‌پوش از فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین و ۲ ملی‌پوش از فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان، برای شرکت در این رقابت‌ها اعزام می‌شوند که شنبه وارد تهران شده و یکشنبه آخرین تمرینات خود را انجام خواهند داد.

وی افزود: این مسابقات پس از بازی‌های پارالمپیک، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد رشته دو ومیدانی افراد دارای معلولیت در جهان به شمار می‌رود و شرکت کنندگان زیادی در آن حضور دارند، نمایندگان کشورمان نیز با ۹۰ درصد آمادگی به این مسابقات اعزام می‌شوند و امیدواریم با دست پر بازگردند.

هادی‌زاده خاطر نشان کرد: ملی پوشان کشورمان در مواد پرتابی به مصاف حریفان خواهند رفت و یک نفر نیز در ماده دو به میدان می‌رود. کاروان اعزامی ایران بامداد دوشنبه، ۲۴ تیر ماه تهران را ترک خواهد کرد و ۸ مرداد ماه نیز به میهن بازمی‌گردد.

* اسامی ملی‌پوشان اعزامی به شرح زیر است:

محسن کائدی (لرستان) عبدالرضا جوکار، علی امیدی (خوزستان)، محمد خالوندی (کرمانشاه)، رسول میرشکاری (فارس)، جلال خاکزادیه (آذربایجان شرقی) علی محمدیاری (تهران)، پیمان نصیری (کرمان)، جلیل باقری (اردبیل) و عرفان حسینی و سجاد نیک پرست از فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان.

سرپرستی کاروان اعزامی کشورمان را مجتبی قربان حسنی بر عهده دارد و علی‌اصغر هادی‌زاده (مسئول فنی)، بهمن رضایی (مدیر تیم ملی)، مصطفی بهرامی و حمید مزار زهی (مربیان تیم ملی ) نیز ورزشکاران را همراهی می‌کنند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “دو و میدانی‌کاران جانباز و معلول ۲۴ تیرماه عازم فرانسه می‌شوند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi