طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

جهان که هیچ، در مسابقات آسیایی فهمیدیم دوومیدانی ایران چقدر عقب است

ملی‌پوش دوی سرعت ایران

ملی‌پوش دوی سرعت ایران گفت: در مسابقات قهرمانی آسیا متوجه شدیم چه قدر از آسیا عقب هستیم، جهان که دیگر هیچ.

رضا قاسمی در مورد عملکردش در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: مسابقات خوب و سطح بالایی بود، حریفان بسیار قدری حضور داشتند و کارمان را سخت کرده بود. یک دونده عربستانی که رویش حساب نمی‌کردیم آمد و دوم شد. دوندگان ژاپن، چین، عمان و قطر هم بسیار خوب دویدند.

وی در پاسخ به این سؤال که با نتایجی که به دست آمد آینده دو و میدانی ایران به چه شکل خواهد شد گفت: با شرایطی که پیش آمد، فهمیدیم که چقدر از آسیا عقب هستیم، جهان که دیگر هیچ. وقتی مربی، اردو و مسابقه خوبی نداریم باید هم همین اتفاق بیفتد. من در مسابقات جایزه بزرگ تایلند این موضوع را فهمیدم که در حال پسرفت هستیم.

دونده دوی ۱۰۰ و ۲۰۰ متر ایران عنوان کرد: دونده عربستانی با مربی آمریکایی‌اش به این مسابقات آمده بود اما من حتی مربی ایرانی‌ام هم کنارم نبود. این شرایط باعث می‌شود که در ۵ متر آخر نتیجه را به حریفان واگذار کنم. چون کسی نیست که به من نکات فنی را گوشزد کند.

قاسمی با اشاره به مسابقات جهانی روسیه تاکید کرد:‌ باید تا آغاز این رقابت‌ها که کمتر از یک ماه مانده است، شرایط خوبی فراهم شود. اگر با همین روند پیش برویم در آنجا هم نمی‌توانیم نتیجه بگیریم. گفته‌اند که باید برای اردوها به تهران بیاییم، اما من قبول نمی‌کنم چون شرایط خوبی حاکم نیست و در همان اصفهان به تمریناتم ادامه خواهم داد.

برچسب ها

2 دیدگاه در “جهان که هیچ، در مسابقات آسیایی فهمیدیم دوومیدانی ایران چقدر عقب است”

  1. دوست دومیدانی گفت:

    حیف که دومیدانی ما داره به سمت و سوی ناکجا آباد میره. کمبود بوجه از یه طرف و بی لیاقتی مسئولین از طرف دیگه داره ما را میبلعه . هر کاری که میکنن نمایشیه و دروغین مثلا یه اردوی سه روزه میزارن و میگن اردوی تیم ملی برگزار میکنیم ، هزار تومان میدن و میگن حقوق میدیم .آخه چه آشی چه کشکی اگه نمیتونن کار کنن برن کنار تا اونایی که میتونن بیان . اقای داوری شاید عینکی که چشم میکنی نزدیک بینه و همه را سیاه و کدر میبینه لطفا عینکدان را بردارید و دوردستها را هم ببینید زیرا ایران مال همه ایرانی هاست .

  2. دونده گفت:

    اقای داوری مدیر توانمندی است آقایون وضعیت مالی خراب است به خدا اعتبارات فدراسیون یک پنجم شده است حال با این کسری اعتبارات تورم این چند ساله را هم حساب کنید اگر نه خدا وکیلی اش داوری بهترین فرد لایق فدراسیون ایران است اگر وضعیت اعتبارات مسئولین برای فدراسیون فراهم کنند عالی می شود ضمن اینکه انتقاداتی به آقای داوری وارد است آن هم این است که به تعداد چند نفر از آدمها فدارسیون توجه دارند و چند نفر از ورزشکاران که ان هم برای خودش دلیل دارد با این اعتبارات و مشکلات مجبور است به چند نفر ورزشکار آماده توجه کند شما بروید اعتبارات سالهای قبل را در بیاورید و هزینه های که آقایون برای خودش می کردند و تعداد خاصی میلیاردی در سفر هزینه می کردند و حقوق می گرفتند حساب کنید تازه همین مسابقات اعزامها با ارتباطات آقای داوری صورت می گیرد سایر فدارسیونها کلیه مسابقاتشان تعطیل است بوکس تنیس کبدی کاراته تکواندو…. مگر دولتمردان به ورزش کمک کند تا از این وضعیت خارج شوید بعضی از آقایون که فدراسیون را ارث خود می دانستند امروز به خاطر قطع شدن در امدهایشان شمشیر به روی داوری کشیدند منتظر هستند داوری برود و این با ز روز از نو روزی از نو باشد عزیزان شما یک توجه به اعزامها و اردوهای بیاندازید خدا وکیلش یا این وضعیت اقتصادی بعد نظر بدهید داوری قابل نقد است ولی نه این طور که شما مغرضانه می گوید انتقاد اول بد برگزار کردن لیگ دوما توجه به چند نفر محدود در فدراسیون سوما استفاد از نیروهای که حزب باد هستند در فدراسیون و اصلا به روز نیستند چهارم توجه به انتقادات سازنده و چندین نکات مثبدارد ۱- از خانواده دومیدانی است۲- مدیر سابقه دار می باشد۳- نظر بلند و دست دل باز است به شرطی پول باشد ۳- انگیزه بالا در جهت ارتقائ دوومیدانی دارد ……

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi