طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

نایب‌قهرمانی احسان حدادی در مرحله نهم لیگ الماس/ هارتینگ اول شد

حدادی لیگ پاریس

نایب‌قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن در مکان دوم مرحله نهم لیگ دوومیدانی الماس جای گرفت.

مرحله نهم لیگ دو و میدانی الماس شب گذشته در شهر پاریس فرانسه برگزار شد که در ماده پرتاب دیسک احسان حدادی، نایب قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن در این مرحله به رقابت با حریفان خود پرداخت.

وی در پرتاب اول خود دیسک را ۵۹ متر و ۹۲ سانتی متر پرتاب کرد و در پرتاب دوم این رکورد را افزایش داد و ۶۴ متر و ۳۸ سانتی متر را ثبت کرد.

حدادی در شانس سوم خود خطا کرد و پرتاب چهارم وی نیز با رکورد ۶۵ متر و ۵۳ سانتی متر را به ثبت رساند تا با این رکورد نایب قهرمان را از آن خود کند.

پرتاب‌های پنجم و ششم وی نیز با خطا همراه شد.

در این مسابقه رابرت هارتینگ، اصلی ترین رقیب حدادی در جهان با پرتابی به طول ۶۷ متر و ۴ سانتی متر در مکان نخست ایستاد. گرد کانتر استونیایی نیز با رکورد ۶۵ متر و ۳۰ سانتی متر در جایگاه سوم ایستاد.

حدادی با این نایب قهرمانی دو امتیاز را کسب تا با پنج امتیاز در مکان چهارم باقی ماند.

رابرت هارتینگ با ۸ امتیاز، گرد کانتر با ۷ و پیتر مالاخوفسکی لهستانی با ۶ امتیاز در مکان‌های اول تا سوم  لیگ الماس قرار دارند.

برچسب ها

یک دیدگاه در “نایب‌قهرمانی احسان حدادی در مرحله نهم لیگ الماس/ هارتینگ اول شد”

  1. دوست دومیدانی گفت:

    احسان بابا کجایی که ببینی داره چی به سر ورزش ما میاد . ای کاش ضلعهای ورزش کشورمان را مربع نمیکردی تا توقع کمتری از ما میداشتن . آقا احسان ببین در هند چه گذشت همه و همه خراب کردن این همه ورزشکار و مسئول رفتن اونجا فقط سه مدال . خداییش ابرقدرت ما در آسیا و جهانی .آقای داوری، فکری بیندیش ورزش دومیدانی داره از هم میپاشه. در ضمن اولین کاری که میکنی تعویض برخی از مسئولان در فدراسیون باشه. برا بعضی هاشون رئیس هیات دومیدانی شهرستانم از سرشون زیادیه . اگه این کارا انجام ندی اوضاع از این بدتر خواهد شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi