مطالب مرتبط:

محمد ارزنده در مکان چهارم پرش طول قرار گرفت

محمد ارزنده در فینال رقابت های قهرمانی آسیا در پرش طول با رکورد ۷ متر و ۷۶ سانتی متر چهارم شد.

در سومین روز رقابت های قهرمانی آسیا در پرش طول امروز محمد ارزنده در رقابت با ۱۱ پرنده به رقابت پرداخت و با ثبت رکورد ۷ متر و ۷۶ سانتی متر در مکان چهارم قرار گرفت. این پرنده در پرش‌های دیگر خود رکوردهای ۷.۵۹، ۷.۵۳، ۷.۴۳ و ۷.۷۵ را به ثبت رساند. یک پرش او نیز خطا بود.

در این ماده وانگ جیانانگ از چین با رکورد ۷.۹۵ متر به نشان‌ طلا دست یافت، پرم کومار از هند با رکورد ۷.۹۲ متر و گان کونجن از چین با زکورد ۷.۸۹ متر به ترتیب مدال نقره و برنز این رققابت ها را از آن خود کردند.

برچسب ها

یک دیدگاه در “محمد ارزنده در مکان چهارم پرش طول قرار گرفت”

  1. دوست دومیدانی گفت:

    آقا یکی بگه چی شده. ۴۰ نفر آدم رفتن اونجا مسابقه سه تا مدال نقره آوردن . جواب این هزینه ها را کی میده . این همه همراه و تدارکات برای چی؟ بعدشم بگین هوا خوب نبوده و شرایط نامساعد و… تیم والیبالا نگاه کنید الان در همه رده های سنی برنامه(اردو و مسابقه ) داره و سرمایه گذاری میکنه ،داره خوبم نتیجه میگیره . امادوومیدانی چی . امسال چندتا مسابقه فرمالیته برگزار کردن تا آمارشونا بالا ببرن . حتما مسئولین محترم بعد از اونجا یه اوکراین صفا(قهرمانی نوجوانان جهان ) . آقا یعنی حالا دیگه موقعش نشده تا عده ای سنشون گذشته و خرجهای الکی باسشون میشه دومیدانی را ببوسن و برن سی خودشون تا این جوانها بیشتر بهره ببرن.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi