مطالب مرتبط:

سجاد مرادی چهارم شد/ پنجمی احمد فرود در 3هزار متر

سجاد مرادی قهرمانی آسیا

سومین روز رقابت های قهرمانی آسیا پیگیری شد و سجاد مرادی در ۱۵۰۰ متر و احمد فرود در ۳ هزار متر مانع به ترتیب در رده های چهارم و پنجم قرار گرفتند.

در ادامه رقابت های دوومیدانی قهرمانی آسیا در پونای هند، امروز مسابقات ماده ۱۵۰۰ پیگیری شد که سجاد مرادی در فینال ۱۵۰۰ متر مرادن با یازده دونده رقابت کرد که در نهایت با ثبت رکورد سه دقیقه و ۴۱ ثانیه و ۶۰ صدم ثانیه در رتبه چهارم قرار گرفت.

عماد حامد نور از عربستان با رکورد ۳ دقیقه و ۳۹ ثانیه و ۵۱ صدم ثانیه مدال طلا را در این ماده کسب کرد و محمد قرنی قطری و بلال منصور علی از بحرین با رکورد ۳ دقیقه و ۴۰ ثانیه و ۷۵ صدم ثانیه و ۳ دقیقه و ۴۰ ثانیه و ۹۶ صدم ثانیه مدال نقره و برنز را از آن خود کردند.

احمد فرود دیگر نماینده ایران در ۳ هزار متر مانع  با ۱۱ دونده به رقابت پرداخت و در نهایت با زمان ۸ دقیقه و ۵۲ثانیه و ۱۵ صدم ثانیه پنجم شد. تارک مبارک از بحرین با رکورد ۸:۳۴.۷۷، رگاسا موتاما از بحرین با زمان ۸:۳۷.۴۰ و تاکدا از ژاپن با زمان ۸:۴۸.۴۸ به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین مسابقات هفتگانه زنان هم از امروز آغاز شد که سپیده توکلی در این ماده بین سیزده شرکت کننده تاکنون در رده آخر قرار دارد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “سجاد مرادی چهارم شد/ پنجمی احمد فرود در ۳هزار متر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi