مطالب مرتبط:

راهیابی محمد ارزنده به فینال رقابت های پرش طول

mohammad arzandeh

محمد ارزنده در ماده پرش طول عصر امروز به رقابت با حریفان خود پرداخت و با ثبت رکورد ۷ متر و ۷۴ سانتی متر به فینال این رقابت ها راه یافت.

در این رقابت ها پرم کومار از هند با رکورد ۷.۸۴ متر، احمد فیاض با رکورد ۷.۷۸ مترو لینگ هانگ مین از تایپه با رکورد ۷.۷۵ متر به ترتیب مکان های اول تا سوم را در اختیار گرفتند.

فینال این ماده فردا ساعت ۱۷ به وقت محلی و بین ۱۳ ورزشکار برگزار خواهد شد.

گفتنی است در فینال ۴۰۰ متر نیز سجاد هاشمی نماینده کشورمان به دلیل آسیب دیدگی در مسابقات حاضر نشد.

برچسب ها

3 دیدگاه در “راهیابی محمد ارزنده به فینال رقابت های پرش طول”

  1. دونده گفت:

    تیم دو ومیدانی ایران چونان لشکری شگست خورده وآسیب دیده به میدان بزرگ آسیایی گام نهاد و نتایجی بس تاسف بار را برای دوومیدانی رقم زد . دوومیدانی ایران که تازه در دنیا اعتباری توسط حدادی بدست آورده بودو این ها حاصل مدیریت ضعیف رییس فدراسیون داوری است که کمر همت بسته که دو ومیدانی ایران را چون ورزش خراسان به قهقرا و نیستی رسانده کسی که در حد واندازه مدیریت فدراسیون دوومیدانی و مدیر کلی خراسان رضوی نبودو در حد اندازه مدیرتربیت بدنی یک بخش دره گز – لطف آباد- بود وبس اما افسوس که روابط -دوستی با وزیر ورزش عباسی- سبب شد تا انسان کوچکی چون داوری بر مسند جایگاه بزرگ رییس فدراسیون -با آن انتخابات کذایی فدراسیون دو ومیدانی – دوومیدانی جلوس نمایید. امید آنست که در دولت تدبیر و امید دکتر روحانی افرادی چون افشین داوری کنار گذاشته شوند تا ورزش پایه ومادر دو ومیدانی بیشتر ازین آسیب و زیان نبیند.

  2. دونده گفت:

    نقدها را بود آیا که عیاری گیرند؟ نقد علمی و به دور از حب و بغض شخصی و بر اساس علم و آگاهی و از سر دل سوزی در جامعه باعث اگاهی آحاد جامعه می گردد و تلنگری است بر مسوولان . اما متاسفانه متولیان ورزش با منتقد و نقاد به تندی و غیر منطقی برخورد نموده و حاصل کار این است که امروز شاهدیم که گریبان ورزش کشور را گرفته و دروزنه برداری و کشتی و دو ومیدانی استعدادهاو مربیان توانمندرا یکی پس از دیگری از دست داده و و امروز کسانی که در دو ومیدانی خاک پیست را خورده اند در خانه و کسانی که با آن بیگانه اند بر مسند امور دو ومیدانی ویرانگی می نمایند شرح این هجران و این خون جگر این زمان بگذار تا وقت دگر

  3. دونده گفت:

    اگر پسر افشین داوری داور مسابقات آسیایی هند بودهم رکوردار جوان ترین داور مسابقات آسیایی لقب می گرفت و هم محمد ارزنده رکورد آسیا را جابجا میکرد وشاید هم رکورد جهان را می شکست.؟؟؟!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi