طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

الحمد:دووميداني آسيا دگرگون مي شود

دوومیدانی آسیا

«دحلان جمعان الحمد» رییس جدید اتحادیه دوومیدانی آسیا بابیان اینکه قاره کهن در زمینه ورزش مادر دارای پتانسیل های بسیار بالایی است،گفت:دوومیدانی آسیا دگرگون می شود.

به گزارش سایت دوومیدانی ایران از تارنمای الدوری والکاس، الحمد قطری که روز گذشته جایگزین «سروش کلمدی» هندی شد در نشست خبری افزود:قاره آسیا در زمینه ورزش دوومیدانی دارای پتانسیل های بسیار بالایی است که باید بصورت جمعی تلاش کنیم تا آنها شکوفا شوند.

الحمد گفت: من وعده معجزه نمی دهم اما باهمکاری نخبگان این رشته درقاره گام به گام برای ترمیم اتحادیه دوومیدانی آسیا تلاش خواهیم کرد.

وی مهمترین برنامه هایش را آموزش مربیان، سازماندهی وتقویت رده های پایه این ورزش و تلاش برای بازاریابی و فروش حق بخش تلویزیونی مسابقات مهم آسیا که سالهاست از این امتیاز محروم بوده، اعلام کرد.

رییس جدید نهاد حاکم بر دوومیدانی آسیا اظهار داشت: در ساختار و سیاست های اتحادیه همه یکسان هستند و از همه افراد توانمند صرفنظر از هویت زبان و نژاد برای رشد وپویایی این رشته بهره خواهم برد.

فدراسیون های دوومیدانی ۴۵ کشور آسیایی روز دوشنبه در انتخابات اتحادیه دوومیدانی آسیا در شهر پونا هند شرکت کردند. در این انتخابات، الحمد ۲۰ رای و کلمدی ۱۸ رای بدست آوردند.

کلمدی از سال ۲۰۰۰ رییس این فدراسیون بوده و برای چهارمین دوره نامزد این سمت شده بود.

کلمدی به اتهام سوء استفاده در بازیهای مشترک المنافع در سال ۲۰۱۰ در هند سه ماه را در حبس گذرانده است. علاوه بر تاخیر در آماده سازی ورزشگاهها، بودجه این بازیها که در ابتدا ۴۱۲ میلیون دلار برآورد شده بود به ۱۵ میلیارد دلار افزایش یافت.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “الحمد:دوومیدانی آسیا دگرگون می شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi