طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

رکورد دار پرتاب چکش ايران: به شرط تمرینات مداوم می توانم بار دیگر رکورد خود را افزایش دهم

کاوه موسوی همراه پرتاب چکش

کاوه موسوی با بیان این مطلب که رکورد پرتاب چکش در ایران با ۷۵ متر متعلق به من است گفت: چنانچه تمریناتم را به طور مداوم پیگیری کنم می‌توانم بار دیگر این رکورد را ارتقا دهم.

رکورددار پرتاب چکش ایران، افزود: بعد از مسابقات غرب آسیا که دی ماه برگزار شده به دلیل آسیب دیدگی حدود ۴۰ روز از تمریناب دور بودم.

وی عنوان کرد: در مرحله اول لیگ دوومیدانی رضا مقدم در ماده پرتاب چکش از گلستان مقام نخست را به خود اختصاص داد و همین امر باعث شد که نتوانم سهمیه مسابقات جهانی را کسب کنم.

موسوی تصریح کرد: رکورد پر تاب چکش در ایران با ۷۵ متر متعلق به من است و چنانچه تمریناتم را به طور مداوم پیگیری کنم می‌توانم بار دیگر این رکورد را ارتقا دهم.

رکورد دار پرتاب چکش ایران در خصوص مرحله اول مسابقات قهرمانی باشگاه ها گفت: لیگ امسال از کیفیت خوبی برخوردار بود. با اینکه تعداد تیم‌های حاضر در لیگ امسال کم است ولی مسابقات در سطح مطلوبی برگزار شد و این برای نخستین بار بود که رسانه‌های تا به این حد پوشش خبری خوبی داشتند.

موسوی تاکید کرد: سیاست وزارت ورزش و جوانان باید الزام باشگاه‌های کشور برای حضور تیم‌های دوومیدانی در آنها باشد تا از این طریق کیفیت مسابقات لیگ هم با روند رو به رشدی همراه باشد.

رکورد دار پرتاب چکش ایران در پایان خاطر نشان کرد: رقابت اصلی مسابقات لیگ بین تیم‌های نفت و پیکان تهران است که مهره‌های اصلی را در اختیار دارند و احتمال اینکه تیم پیکان به رتبه نخست این رقابت‌ها دست پیدا کند بیشتر است.

 

گفتنی است؛ کاوه موسوی نماینده المپیکی کشورمان مدال نقره بازی های آسیایی در سال ۲۰۱۰ را در کارنامه خود دارد.

برچسب ها

یک دیدگاه در “رکورد دار پرتاب چکش ایران: به شرط تمرینات مداوم می توانم بار دیگر رکورد خود را افزایش دهم”

  1. saeed Soltani گفت:

    باسلام 
    انشاالله موفقی باشی قهرمان کشور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi