مطالب مرتبط:

رکورددار هفتگانه ایران: با آمادگی کامل در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت خواهم کرد

سپیده توکلی

سپیده توکلی ملی پوش هفتگانه کشورمان گفت: با انجام تمرینات پی در پی با آمادگی کامل و برای کسب عنوان در رقابت های قهرمانی آسیا شرکت خواهم کرد.

رکورددار هفتگانه ایران گفت: بیش از ۸ سال عضو تیم ملی دوومیدانی کشور در ماده هفتگانه هستم.

وی در خصوص تمرینات خود تصریح کرد: از آذر ماه سال گذشته تا کنون تمرینات خود را در مجموعه آفتاب انقلاب انجام می دهم. از عید ۹۲ روزی ۲ مرتبه و زیر نظر مربی ام تمرین می کنم تا بتوانم در مسابقات آسیایی با آمادگی کامل در رقابت ها حاضر شوم.

توکلی در خصوص مسابقات آغاز فصل بانوان و کسب بالاترین رکورد در ماده هفتگانه ادامه داد: در مسابقات آغاز فصل دچار آسیب دیدگی از ناحیه عضلات همسترینگ شدم ولی با وجود آسیب دیدگی توانستم رکورد خودم را جابجا کنم و امتیازم را از ۴۹۹۲ به ۵۲۲۹ برسانم.

وی در خصوص مسابقات قهرمانی باشگاههای بانوان خاطر نشان کرد: متاسفانه در مرحله اول و در روز اول مسابقات دچار آسیب دیدگی شدم و نتوانستم در این رقابت ها شرکت کنم و امیدوارم در مرحله دوم به خوبی ظاهر شوم و رکورد خود را ارتقا بدهم.

سپیده توکلی در سال ۲۰۱۲ در مسابقات غرب آسیا در دبی توانست ۳ مدال طلا در مواد پرش ارتفاع، هفتگانه و دوی ۴.۴۰۰ متر را کسب کند. او همچنین مقام سومی مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۲ و ۲ مدال طلا در مسابقات غرب آسیا در سال ۲۰۱۰ در ماده های پرش ارتفاع و هفتگانه را در کارنامه خود دارد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “رکورددار هفتگانه ایران: با آمادگی کامل در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت خواهم کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi