مطالب مرتبط:

احسان حدادی برترین پرتابگر دیسک در سال 91 شد

احسان حدادی

با اعلام فدراسیون دوومیدانی برترین های پرتاب دیسک در سال ۹۱ معرفی شدند که احسان حدادی در مسابقات بین المللی پرتابها در هاله آلمان با رکورد ۶۸ متر و ۲۰ سانتی متر در مکان نخست قرار گرفت.

در این رده بندی محمد صمیمی در مسابقات بین المللی در گروندو بلاروس با رکورد ۶۴ متر و ۷۷ سانتی متر در مکان دوم جای گرفت و محمود صمیمی در مسابقات قهرمانی باشگاهها در مجموعه آفتاب انقلاب تهران با رکورد ۶۴ متر و ۳۶ سانتی متر در مکان سوم این رده بندی قرار گرفت.

علی شاهرخی با رکورد ۵۵ متر و ۹۱ سانتی متر، محمدشیریان با رکورد ۵۵ متر و ۶۰ سانتی متر، داریوش ولی نیا جو با پرتاب ۵۴ متر و ۱۱ سانتی متر، هادی سپهرزاد با رکورد ۵۳ متر و ۲۲ سانتی متر، مجتبی شبانه با رکورد ۵۲ متر و ۷۷ سانتی متر، علی شیریان با رکورد ۵۲ متر و ۲۸ سانتی متر و بهنام شیری جبیلو با ثبت رکورد ۵۲ متر و ۱۴ سانتی متر به ترتیب در مکان های چهارم تا دهم این رده بندی قرار گرفتند.

برچسب ها

یک دیدگاه در “احسان حدادی برترین پرتابگر دیسک در سال ۹۱ شد”

  1. فاطمه حیدری گفت:

    من خودم دو و میدانی کارام پرش ملنع کار می کنم ولی از۲ ماه پیش تا حالا سر تمرینام نرفتم تازه به خیال خودم چند سال دیگه قهرمان تیم ملی میشم من که چشم آب نمی خوره شما برام دعا کنید برام المپیک از استاد خوبم سرکار خانم لیلا ابراهیمی که خود ایشان قهرمان آسیا هستن تشکر می کنم وبگم خانم ابراهیمی من فردا میام تمرین .خیلی خیلی دوستون دارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi