طراحی سایت و گرافیک



مطالب مرتبط:

رضایی: با ۲ ورزشکار در رقابت‌های جهانی دوومیدانی چک شرکت می‌کنیم

دوومیدانی جانبازان و معلولین

 

بهمن رضایی که به عنوان مربی، ورزشکاران اعزامی به رقابت‌های دوومیدانی جمهوری چک را همراهی می‌کند از حضور با ۲ ورزشکار در مسابقات جهانی خبر داد.

مدیر تیم‌های ملی دوومیدانی جانبازان و معلولین در مورد مسابقات جهانی گفت: نهمین دوره مسابقات قهرمانی دوومیدانی INAS FID 2013، ویژه ورزشکاران ID (هوش میانه) از ۱۹ تا ۲۷ خرداد ماه در جمهوری چک برگزار می‌شود.

وی افزود: این مسابقات زیر نظر IPC در مواد دو و پرتابی با حضور نمایندگانی از ۱۱ کشور جهان در شهر پراگ برگزار شده و حضور در این رقابت‌ها می‌تواند برای دریافت سهمیه در دیگر تورنمنت‌های پیش رو موثر باشد. به عنوان مثال شرکت کنندگان در رقابت‌های پاراآسیایی کره‌جنوبی باید در یک رویداد برون‌مرزی سال ۲۰۱۳ شرکت کرده باشند و از این رو مسابقات ذکر شده برای نمایندگان ما حائز اهمیت است.

رضایی در مورد نفرات اعزامی به این مسابقات خاطر نشان کرد: کوروش فرهادی در مواد پرتاب دیسک، نیزه و وزنه و حسن دهقانی در مواد پرش طول و سه‌گام نمایندگان ایران در این مسابقات هستند که هر دو تجربه حضور در مسابقات جهانی و کسب مدال را دارند.

مربی کاروان اعزامی گفت: برای این مسابقات یک مرحله اردو در نظر گرفته شده که متصل به اعزام نیز هست. بدین ترتیب دو ملی‌پوش یاد شده از ۱۵ خرداد وارد اردوی آمادگی شده و تا یک روز قبل از اعزام یعنی ۱۸ خرداد تمرین می‌کنند. برای این مدت ۶ جلسه تمرینی در نظر گرفته شده که روزانه در دو نوبت صبح و بعداظهر انجام می‌شود. اصلاح تکنیک، مرور تمرینات و برطرف کردن ایرادات فنی برنامه‌های مورد نظر برای این جلسات تمرینی است.

نمایندگان کشورمان ۱۵ تا ۱۸ خرداد در اردوی آمادگی حضور دارند و ۱۹ خرداد ماه تهران را به مقصد جمهوری چک ترک خواهند کرد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “رضایی: با ۲ ورزشکار در رقابت‌های جهانی دوومیدانی چک شرکت می‌کنیم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *



مشترک ما شوید!

logo-samandehi