طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

محمد خزائی برترین دونده 10 هزار متر در سال 91 شد

محمد خزایی

با اعلام فدراسیون دوومیدانی دوندگان برتر ۱۰ هزار متر سال ۹۱ معرفی شدند و محمد خزائی در این رده بندی در مکان نخست قرار گرفت.

محمد خزائی در مسابقات قهرمانی باشگاههای کشور در خرداد ماه سال گذشته با ثبت رکورد ۳۰ دقیقه و ۵۶ ثانیه و ۳۵ صدم ثانیه در مکان نخست این رده بندی قرار گرفت. محمدجعفر مرادی با رکورد ۳۰ دقیقه و ۵۹ ثانیه و ۲۱ صدم ثانیه و پژمان کرزه ای با رکورد ۳۱ دقیقه و ۲۸ ثانیه و ۴ صدم ثانیه به ترتیب در مکان های دوم و سوم جای گرفتند.

در این رده بندی محمد جواد صیادی با رکورد ۳۱ دقیقه ۲۹ ثانیه و ۱۴ صدم ثانیه، محمد رضا ابوترابی با زمان ۳۱ دقیقه و ۴۱ ثانیه و ۱۷ صدم ثانیه، رحیم دیبائی با رکورد ۳۱ دقیقه و ۴۴ ثانیه و ۳۶ صدم ثانیه، حسین صداقت با زمان ۳۱ دقیقه و ۵۰ ثایه و ۵۸ صدم ثانیه، رحیم رستگاری با زمان ۳۳ دقیقه و ۱۲ ثانیه و ۸ صدم ثانیه، محمد خانی با زمان ۳۳ دقیقه و ۱۶ ثانیه و ۵۳ صدم ثانیه و حسن عابدی با زمان ۳۳ دقیقه و ۱۹ ثانیه و ۵۰ صدم ثانیه به ترتیب مکان های چهارم تا دهم این رده بندی را در اختیار گرفتند.

 

برچسب ها

4 دیدگاه در “محمد خزائی برترین دونده ۱۰ هزار متر در سال ۹۱ شد”

 1. ولی الله محمودی گفت:

  سال ۱۳۷۲ رکورد ۳۱دقیقه دویدن برایم اسان بود . حالا با این امکانات ۳۱ واقعا ضعیف است

 2. ولی الله محمودی گفت:

  حمید سجادی ..جعفر باباخانی ..ولی الله محمودی ..احمد زارع کار دوندگان برتر ۱۰هزار متر سال ۱۳۷۴

 3. دل شکسته گفت:

  یه یادی هم کن بی معرفت از استاد حبیب غفوری که واقعا حیف که یه همچین دونده ای تو سن کم دوومیدانی رو کنار گذاشت واقعا حیف بود آقای غفوری . با تشکر از شما ….

 4. علی گفت:

  با سلام یادی کنید از ابراهیم آقاجانی دونده اسطوره ای و بیادماندنی ماراتن و نیمه ماراتن همدان۸۹-۹۲که همواره رو اوج بود هنوزم جای پاهاش رو زمین های تمرینی ارتفاعات همدان هست حیف باشه که با ندانم کاری برخی از دو میدانی دلسرد شدو کنار گذاشت والا یک پدیده میشد .واقعا حیف بیایید از سرمایه ها و این جوون های معصوم و بی پناه عاشق دو میدانی حتی با لبخند ساده هم که شده حمایت کنیم.باتشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi