مطالب مرتبط:

حمل مجازی مشعل بازی‌های آسیایی جوانان در تهران و مشهد

مشعل المپیک

مشعل دومین دوره بازی‌های آسیایی جوانان نانجینگ ۲۰۱۳ به طور مجازی از بامداد روز جمعه به مدت ۲۴ ساعت در تهران و مشهد مقدس حمل خواهد شد.

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از کمیته ملی المپیک، مشعل دومین دوره بازی‌های آسیایی جوانان با هدف بازتاب علائق و مهارت‌های جوانان امروز نسبت به شبکه های اجتماعی و رایانه‌ای، به طور مجازی و با گذشتن از ۴۵ کشور آسیایی به صورت اینترنتی و آنلاین حمل خواهد شد.

به همین منظور و بر اساس زمان تعیین شده از سوی مسئولان برگزاری بازی‌ها این مشعل بعد از گذشتن از شهرهای مختلف آسیایی به صورت مجازی و اینترنتی بامداد روز جمعه وارد تهران شده و جوانان و علاقه‌مندان می توانند از طریق اینترنت با مراجعه به سایت بازی‌ها ضمن حمل اینترنتی مشعل در مسابقات آن اعم از پرسش و پاسخ شرکت و برای کشور عزیزمان امتیاز کسب کنند.

در حمل مجازی مشعل دومین دوره بازی های آسیایی نانجینگ، علاقه مندان و جوانان تهرانی از بامداد روز جمعه تا ۱۲ ظهر همان روز و علاقه‌مندان و جوانان مشهدی از ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب روز جمعه ۲۷ اردیبهشت می‌توانند بصورت اینترنتی در حمل مجازی مشعل و مسابقه بسکتبال و پرسش و پاسخ شرکت نمایند.

برای حمل مجازی مشعل فوق و شرکت در این مسابقات به سایت بازی‌ها به آدرس www.nanjing2013.org/en و یا سایت مستقیم حمل مشعلhttp://torchweb.nanjing2013.org/DI/  مراجعه کرده و با کلیک بر روی گزینه‌های موردنظر وارد حمل مشعل و بازی شوند.

علاقه‌مندان با ورود به سایت حمل مشعل مجازی در روی تصویر با نماد بازی‌ها که یک میمون مشعل به دست است، روبرو خواهند شد. نحوه ورود به سایت برای کسب امتیاز لازم برای حمل مشعل مجازی این دوره از بازی‌ها به شرح زیر است:

۱- تب اول از سمت چپ سایت با گزینه Torche Relay به معنای حمل مشعل می شوید که علاقه مندان با کلیک بر روی این گزینه می توانند با نوجوانان و همسن و سالان خود در اقصی نقاط آسیا که در حمل مجازی مشعل نقش داشته اند، ارتباط برقرار کنند و به نقطه نظرات خود در این رابطه بپردازند.

۲- تب دوم از سمت چپ با گزینه Route به معنای مسیر مشعل مواجه خواهند شد که با کلیک بر روی آن با پرچم کشورمان که میزبان حمل مجازی مشعل است مواجه می شوند که در سمت راست پرچم با دو گزینه Details& Support مواجه می ژگردید که برای کسب امتیازات لازم باید بر روی گزینه ساپورت در هر ۵ دقیقه ۵ بار کیلیک کرد و برای کشورمان امتیاز کسب کرد.

۳- در ادامه با گزینه Games به معنای بازی‌ها مواجه می‌شوید که با نام شهرهای کشورهای مختلف آسیایی با عکسی از نماد بازی‌ها و بازی موردنظر مواجه می‌شوید که با انتخاب نام تهران پایتخت کشور عزیزمان و کلیک بر روی آن به بسکتبال می‌پردازید.

۴- Q&A به معنای پرسش و پاسخ تب آخر بوده که در این مرحله نوجوانان هموطن عزیزمان باید به سولات ارائه شده پاسخ دهند که این سولات در خصوص بازی‌های المپیک و آسیایی، بازی‌های المپیک جوانان، کشور میزبان، تعداد رشته‌ها، اولین‌ها در المپیک و دیگر سوالات پاسخ دهند.

دومین دوره بازی های آسیایی جوانان از تاریخ ۱۶ تا ۲۴ آگوست ۲۰۱۳  (۲۵ مرداد تا دوم شهریور) در نانجینگ چین برگزار خواهد شد که در این دوره برنامه حمل مشعل بازی‌ها به طور مشترک توسط کمیته های ملی المپیک و مدارس آموزش و پرورش به منظور تقویت تعاملات فرهنگی بین جوانان کشورهای قاره و به صورت مجازی و اینترنتی انجام خواهد شد.

این مشعل بصورت آنلاین از ۲۳۸ شهر و نقاط خوش منظره آسیا عبور کرده و با توجه به اینکه این فعالیت آنلاین به ۱۲ زبان مختلف است جوانان بسیاری از آسیا می توانند در آن شرکت کنند.

یوان یوان (میمون مشعل بدست) نماد دومین دوره بازی‌های آسیایی نوجوانان است که بصورت آنلاین مشعل را حمل خواهد کرد.

بعد از اتمام حمل مجازی و اینترنتی مشعل بازی ها، این مشعل به شکل سنتی با حضور ۸۰۰ حمل کننده در اواسط آگوست در دو مسیر ۵ کیلومتری در حوالی شهری که به تبلیغ برای دومین دوره بازی‌های آسیایی می‌پردازد حمل خواهد شد.

دومین دوره بازی‌های آسیایی نوجوانان ۱۶ تا ۲۴ آگوست ۲۰۱۳ (۲۵ مرداد تا ۲ شهریور) با ۱۱۸ رویداد ورزشی در ۱۵ رشته برای ورزشکاران رده سنی ۱۴ تا ۱۷ سال برگزار می گردد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “حمل مجازی مشعل بازی‌های آسیایی جوانان در تهران و مشهد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi