رکورد دار دهگانه ایران دوشنبه راهی آلمان می شود

هادی سپهرزاد

هادی سپهرزاد رکورددار دهگانه ایران برای ادامه تمرینات خود دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه راهی برمن آلمان می شود.

هادی سپهرزاد رکورددار دهگانه ایران در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون دوومیدانی گفت: برای برگزاری اردو در آلمان ۳۰ اردیبهشت ماه راهی این کشور خواهم شد و در آنجا زیر نظر مربی‌ام تمرین‌های تکنیکی و سرعتی را انجام می‌دهم و تمام تلاشم را می‌کنم که از این اردو بهترین استفاده را ببرم.

دارنده مدال طلای قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۱ گفت: پس از پایان تمرینات در یکی از مسابقات جایزه بزرگ دهگانه جهان که در شهر ریدلینگن آلمان برگزار می‌شود، شرکت خواهم کرد.

وی در مورد رقیبان اصلی خود عنوان کرد: ژاپنی‌ها، چینی‌ها و ورزشکاران قزاقستان رقیبان اصلی‌ من در مسابقات قهرمانی آسیا هستند و امیدوارم در این رقابت ها بتوانم مدال کسب کنم.

هادی سپهرزاد یادآور شد: به دلیل آسیب دیدگی بعد از مسابقات قهرمانی باشگاههای کشور در هیچ مسابقه ای شرکت نکردم و آخرین رکورد من در این ماده ۷۷۲۹ امتیاز است.

گفتنی است؛ هادی سپهرزاد دارنده دو مدال نقره در مسابقات قهرمانی آسیا در سال های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۹ می باشد. همچنین مدال نقره مسابقات داخل سالن ۲۰۰۸ و مدال طلای این رقابت ها در سال ۲۰۱۰ و مدال نقره بازی های داخل سالن آسیا در سال ۲۰۰۵ را در کارنامه خود دارد.

 

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “رکورد دار دهگانه ایران دوشنبه راهی آلمان می شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi