طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

برترین های دوی 5000 متر معرفی شدند

دوی 5000 متر

طبق اعلام فدراسیون دوومیدانی دوندگان برتر ۵ هزار متر سال ۹۱ معرفی شدند.

محمد جواد صیادی در مسابقات قهرمانی باشگاههای کشور که تیر ماه سال گذشته در مجموعه شیرودی تهران برگزار شد با ثبت رکورد ۱۴ دقیقه و ۴۸ ثانیه و ۱۶ صدم ثانیه در مکان نخست این رده بندی قرار گرفت.

محمد رضا ابوترابی و رحیم دیبائی در مسابقات قهرمانی باشگاههای کشور به ترتیب با رکورد های ۱۴ دقیقه و ۵۱ ثانیه و ۱۴ دقیقه و ۵۱ ثانیه و ۶ صدم ثانیه در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

محمد خزائی با ثبت رکورد ۱۴ دقیقه و ۵۵ ثانیه و ۸ صدم ثانیه، پژمان کرزه ای با رکورد ۱۴ دقیقه و ۵۶ ثانیه و ۹۳ صدم ثانیه، علی مقدادی پور با ثبت رکورد ۱۴ دقیقه و ۵۸ ثانیه و ۳ صدم ثانیه، شاهین یزدان با زمان ۱۵ دقیقه و ۶ ثانیه و ۲ صدم ثانیه، محمد خانی با زمان ۱۵ دقیقه و ۱۵ ثانیه و ۱ صدم ثانیه، محمد جواد مرادی با زمان ۱۵ دقیقه و ۱۶ ثانیه و ۸۸ صدم ثانیه و حسین صداقت با زمان ۱۵ دقیقه و ۲۲ ثانیه و ۱۱ صدم ثانیه به ترتیب در مکان های چهارم تا دهم این رده بندی قرار گرفتند.

برچسب ها

4 دیدگاه در “برترین های دوی ۵۰۰۰ متر معرفی شدند”

 1. اسلامی امین گفت:

  چرا اینقدر بزرگ گویی میکنید.سال ۷۰ ولی الله محمودی تو اهواز۵۰۰۰ متر را با زمان ۱۴ دقیقه ۳۵ ثانیه دویده جایی درج نکردید.واقعا جای سوال است.

 2. حسین کیانی گفت:

  با سلام قهرمانانی با تجربه مثل ولی الله محمودی که تنها ورزشکار میان سال ودارای عناوین رنگارنگ ایران است . به عنوان سر مربی تیم ملی یا مسول کمیته استقامتهای ایران قرار نمی دهید .

 3. محمدرضا یوسفی گفت:

  سلام اقای ولی الله محمودی یک زمانی جز سه نفر اول دوهای استقامت ایران بود . هر کجای ایران باشند موفق باشند.

 4. سید احمد رضا حسینی گفت:

  با سلام من یکی از دوندگان نوجوان از استان خوزستان یک سال در شهرکرد با اقای مهندس محمودی تمرین کردم . واقعا تمرینات سخت ومنظمی دارند . من یکسال رکوردم ۲ دقیه در ۵۰۰۰متر بهبود پیدا کرد . در خصوص تجربیات او استان چهارمحال وبختیاری واقعا اشتباه میکند. ای کاش مسولین به فکر اینده ورزش دوومیدانی ایران بودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi