طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

عراق و استرالیا به مرحله دوم مسابقات دوومیدانی جایزه برزگ آسیا اضافه شدند

دوومیدانی جایزه برزگ آسیا

با اضافه شدن عراق و استرالیا تعداد تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ تایلند به عدد ۱۹ رسید.

مرحله دوم مسابقات دوومیدانی جایزه بزگ آسیا در حالی فردا در شهر  چانبوری تایلند برگزار می‌شود که ۲ تیم نسبت به مرحله اول اضافه شده است و عراق و استرالیا تیم‌هایی هستند که در این مرحله شرکت می‌کنند.

استرالیا ورزشکاران خوبی در دوومیدانی دارد و از رقیبان اصلی ملی‌پوشان کشورمان محسوب خواهد شد.

*نتایج دور نخست به شرح زیر است:

در این رقابت ها در ماده ۴۰۰ متر سجاد هاشمی ملی پوش ارزنده کشورمان توانست با کسب زمان ۴۶.۷۰ به مدال طلا دست یابد، شرکت کنندگان هند و سریلانکا به ترتیب با زمان های ۴۶.۹۱ و ۴۷.۱۸ مدال های نقره و برنز را از آن خود کردند.

در ۱۰۰ متر، رضا قاسمی در بین ۳۰ شرکت کننده با زمان ۱۰.۳۶ در مکان سوم قرار گرفت و به مدال برنز رسید، گوفان از چین با زمان ۱۰.۳۰ و باراکات از عمان با زمان ۱۰.۳۴ در مکان های اول و دوم قرار گرفتند.

در ۵۰۰۰ متر احمد فرود با زمان ۱۵.۲۴.۷۸  و حسین کیهان با زمان ۱۵.۵۳.۲۶ در مکان های ششم و هفتم قرار گرفتند و نیتندرا و کتارام از هند با زمان های ۱۴.۳۵.۰۳ و ۱۴.۵۵.۱۲ مکان های اول و دوم را در اختیار گرفتند و  دونده سریلانکا با ثبت زمان ۱۵.۱۰.۹۱ در جایگاه سوم ایستاد.

در ۱۱۰ متر مانع روح اله عسگری  با زمان ۱۴.۰۲ مکان چهارم را از آن خود کرد و دوندگانی از کویت، هند و تایلند به ترتیب اول تا سوم شدند.

امین حسین زاده رهبر در پرش ارتفاع در بین ۱۳ نفر با ارتفاع ۲.۱۴ متر اگر چه با نفر سوم تا پنجم هم امتیاز بود اما به دلیل تعداد پرش ها در جایگاه چهارم ایستاد. سان زائو از چین سوم شد و توماس زیتین و چیتا راسو از هند با پرش ارتفاع ۲.۱۸ و  ۲.۱۸ متر اول و دوم شدند.

در قسمت بانوان فرزانه فصیحی در ۱۰۰ متر و در گروه خود با زمان ۱۲.۱۶ سوم شد ولی در مجموع مقامی کسب نکرد. مریم طوسی دیگر ملی پوش کشورمان در ماده ۴۰۰ متر با زمان ۵۵.۴۸ پنجم شد و دوندگانی از هند، سریلانکا و هند مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در مرحله سوم این مسابقات تنها روح الله عسگری در دوی ۱۱۰ متر با مانع شرکت می‌کند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “عراق و استرالیا به مرحله دوم مسابقات دوومیدانی جایزه برزگ آسیا اضافه شدند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi