طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

یک طلا و یک برنز حاصل تلاش دوومیدانی کاران در مرحله اول جایزه بزرگ آسیا

خبرگزاری فارس: یک طلا و یک برنز حاصل تلاش دوومیدانی کاران در مرحله اول جایزه بزرگ آسیا

در مرحله اول مسابقات جایزه بزرگ آسیا در تایلند ملی پوشان کشورمان به یک طلا و یک برنز دست یافتند.

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از فارس ، در این رقابت ها در ماده ۴۰۰ متر سجاد هاشمی ملی پوش ارزنده کشورمان توانست با کسب زمان ۴۶.۷۰ به مدال طلا دست یابد، شرکت کنندگان هند و سریلانکا به ترتیب با زمان های ۴۶.۹۱ و ۴۷.۱۸ مدال های نقره و برنز را از آن خود کردند.

در ۱۰۰ متر، رضا قاسمی در بین ۳۰ شرکت کننده با زمان ۱۰.۳۶ در مکان سوم قرار گرفت و به مدال برنز رسید، گوفان از چین با زمان ۱۰.۳۰ و باراکات از عمان با زمان ۱۰.۳۴ در مکان های اول و دوم قرار گرفتند.

در ۵۰۰۰ متر احمد فرود با زمان ۱۵.۲۴.۷۸  و حسین کیهان با زمان ۱۵.۵۳.۲۶ در مکان های ششم و هفتم قرار گرفتند و نیتندرا و کتارام از هند با زمان های ۱۴.۳۵.۰۳ و ۱۴.۵۵.۱۲ مکان های اول و دوم را در اختیار گرفتند و دونده سریلانکا با ثبت زمان ۱۵.۱۰.۹۱ در جایگاه سوم ایستاد.

در ۱۱۰ متر مانع روح اله عسگری با زمان ۱۴.۰۲ مکان چهارم را از آن خود کرد و دوندگانی از کویت، هند و تایلند به ترتیب اول تا سوم شدند.

امین حسین زاده رهبر در پرش ارتفاع در بین ۱۳ نفر با  ارتفاع ۲.۱۴ متر به همراه سان زائو از چینن مشترکاً سوم شدند و توماس زیتین و چیتا راسو از هند با پرش ارتفاع ۲.۱۸ و  ۲.۱۸ متر اول و دوم شدند.

در قسمت بانوان فرزانه فصیحی در ۱۰۰ متر و در گروه خود با زمان ۱۲.۱۶ سوم شد ولی در مجموع مقامی کسب نکرد. مریم طوسی دیگر ملی پوش کشورمان در ماده ۴۰۰ متر با زمان ۵۵.۴۸ پنجم شد و دوندگانی از هند، سریلانکا و هند مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

مرحله دوم این رقابت ها ۱۸ اردیبهشت ماه در چانگوری تایلند برگزار می شود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “یک طلا و یک برنز حاصل تلاش دوومیدانی کاران در مرحله اول جایزه بزرگ آسیا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi