طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

رضا قاسمی:امیدوارم در المپیک 2016 صاحب مدال شوم

المپیک 2016

رکورددار دو ۱۰۰و ۲۰۰ ایران گفت: برای کسب مدال در المپیک ۲۰۱۶ تمام تلاش خود را خواهم کرد.

رضا قاسمی دارنده مدال طلای بازیهای داخل سالن آسیا در سال ۲۰۱۲ در خصوص مسابقات آغاز فصل شیراز در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون دوومیدانی عنوان کرد: مسابقات آغاز فصل شیراز همانند سال های گذشته به خوبی برگزار شد و من توانستم در دوهای ۱۰۰ متر و ۲۰۰ متر مدال طلا را از آن خود کنم .

وی افزود: قصد داشتم دراین رقابت ها، حد نصاب خودم را بهبود بخشم اما به دلیل سرماخودگی و نامناسب بودن وضعیت جسمانی و همچنین وزش باد،این مهم محقق نشد.

قاسمی در خصوص مسابقات پیش رو تصریح کرد: مسابقات جایزه بزرگ آسیا را در کشور تایلند پیش رو داریم و با امید به خداوند و بهتر شدن وضعیت جسمی با انجام تمرینات مستمر تلاش خواهم کرد در این مسابقات موفق ظاهر شوم.

نماینده المپیکی کشورمان در سال ۲۰۱۲ در خصوص مسابقات ستارگان آسیا یادآور شد: این مسابقات هر دو سال یک بار برگزار می شود و من توانستم در قزاقستان در سال ۲۰۱۲ مدال طلای این رقابت ها را در ماده ۱۰۰ متر از آن خود کنم.

قاسمی افزود: پشتیبانی وحمایت فدراسیون از ورزشکاران موجب تشویق و تلاش دوچندان ورزشکاران می شود ضمن این که اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان برای حضوردرالمپیک قول پاداش داده بود اما این امرعملی نشد ومتاسفانه هیچ حمایتی دراین زمینه صورت نگرفت.

وی در خصوص حضور خود در لیگ باشگاهی کشور خاطر نشان کرد: سال گذشته در مسابقات لیگ عضو باشگاه نفت تهران بودم و این باشگاه توانست در مکان نخست قرار گیرد. و احتمالاً امسال نیز عضو همین باشگاه خواهم بود.

 

برچسب ها

4 دیدگاه در “رضا قاسمی:امیدوارم در المپیک ۲۰۱۶ صاحب مدال شوم”

 1. 100متر گفت:

  آقای قاسمی راه یافتن به فینال المپیک ۲۰۱۶برای دوندگان ما یک رویاست.واقع بین باشیم کسب مدال المپیک در ۱۰۰متر که ویترین المپیک است از محالات است.هرچند آرزو بر جوانان عیب نیست.

 2. 100متر گفت:

  آقای قاسمی راه یافتن به فینال المپیک ۲۰۱۶برای دوندگان ما یک رویاست.واقع بین باشیم کسب مدال المپیک در ۱۰۰متر که ویترین المپیک است از محالات است.هرچند آرزو بر جوانان عیب نیست.

 3. fastest گفت:

  ار بین ایرانی ها فقط یک نفر قابلیت راهیابی به فینال المپیک را دارد… شاید شناخته شده نباشد اما کمتر از یکسال دیگر بیشتر از او خواهیم شنید و اسطوره ی دو و میدانی خواهد شد.
  محسن رمضانپور…خارج از کشوره و رکوردتمرینیش ۱۰.۲ به پایینه

 4. سهند گفت:

  سال ۹۲ رکورد سرعت ایران توسط “محسن رمضانپور شکسته می شود مطمئن باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi