پایان روز نخست رقابت ها با مشخص شدن نفرات برتر مواد مختلف

روز نخست مسابقات دومیدانی شیراز

نخستین روز مسابقات آغاز فصل در شیراز با مشخص شدن نفرات برتر در موادی که فینال آنها در این روز برگزار شد به پایان رسید.

سه نفر برتر مواد برگزار شده به شرح زیر است:

۱۰۰ متر :

۱- رضا قاسمی / ۱۰.۳۶ / اصفهان

۲- محمد حسین ابارقی / ۱۰.۸۱ / کرمان

۳- امیر پیاهو / ۱۰.۸۶ / خوزستان

 

۴۰۰ متر :

۱- سجاد هاشمی آهنگری / ۴۶.۴۷ آذربایجان شرقی

۲- مهدی رحیمی / ۴۶.۶۰ اصفهان

۳- احسان طهماسبی / ۴۶.۸۴ کرمانشاه

 

۱۵۰۰ متر:

۱- امیر مرادی / ۳.۵۵.۱۲ اصفهان

۲- حسین کیهانی / ۳.۵۵.۱۷ / کرمانشاه

۳- مسلم نیادوست / ۳.۵۵.۱۸ / فارس الف

۴۰۰ مانع:

۱- اسماعیل مصدق / ۵۲.۶۹ خراسان رضوی

۲- علیرضا کریمی / ۵۳.۱۹ آذربایجان شرقی

۳- محمد رضا مشتاق / ۵۳.۹۵ فارس الف

پرتاب دیسک :

۱- محمود صمیمی / ۶۳.۶۳ چهار محال و بختیاری

۲- داریوش ولی نیاجو / ۵۵.۶۵ همدان

۳- سجاد پیری / ۵۴.۲۱ آذربایجان شرقی

۴در ۱۰۰ متر امدادی:

۱- خوزستان / ۴۲.۸۹

۲- خراسان رضوی / ۴۲.۹۳

۳-  البرز / ۴۳.۰۲

 

پرتاب نیزه:

۱- یونس یوسف وند / ۶۸.۴۴ البرز

۲- یعقوب آرخی / ۶۷.۲۵ گلستان

۳- محسن عزیز نژاد / ۶۶.۲۱ کهکیلویه و بویر احمد

 

پرش ارتفاع :

۱-  کیوان قنبرزاده / ۲.۲۱ مازندران

۲- امین حسین زاده رهبر / ۲.۱۸ بوشهر

۳- محمد رضا وظیفه دوست / ۲.۱۵ تهران

 

پرش طول:

۱- محمد ارزنده / ۷.۹۵ چهارمحال و بختیاری

۲- بهروز سیستانی پور / ۷.۴۸ خراسان رضوی

۳- محمد قائدزاده / ۷.۴۶ بوشهر

 

۵۰۰۰ متر:

۱- احمد فرود / ۱۵.۰۰.۶۷ فارس الف

۲- محمد خزایی / ۱۵.۰۲.۰۴ مرکزی

۳- محمد جواد صیادی / ۱۵.۰۵.۳۲ فارس الف

برچسب ها

2 دیدگاه در “پایان روز نخست رقابت ها با مشخص شدن نفرات برتر مواد مختلف”

  1. long gump می‌گه:

    آقای بهروز سیستانی نایب قهرمانی شما را در مسابقات پرش طول قهرمانی کشور تبریک عرض نموده و رکوردی که شما کسب کردی بسیار ارزشمند است چون بدون مربی تلاش و تمرین می کنی با آرزوی توفیق بیشتر در مسابقات لیگ باشگاههاخدا یارتان بادا.

  2. longjump می‌گه:

    سلام آقای خادم پیر در نطر سنجی نام ورزشکار خوش نام وبااخلاق اسماعیل مصدق خالیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *



مطالب مرتبط:


مشترک ما شوید!

logo-samandehi