طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

اسپانیا مراقبتهای امنیتی از مسابقات ماراتن مادرید را افزایش داد

مسابقات ماراتن مادرید

مادرید – دولت اسپانیا به منظور پیشگیری از تکرار حوادثی نظیر انفجارهای تروریستی هفته گذشته شهر بوستون امریکا، مراقبتهای امنیتی از مسابقات ماراتن شهر مادرید را برای روز یکشنبه آینده افزایش داد.

مقامهای برگزارکننده مسابقات ماراتن شهر مادرید اعلام کردند: ۱۲۰۰ مامور پلیس مسئولیت تامین امنیت مسابقه روز یکشنبه آینده این شهر بر عهده خواهند داشت.

ˈکریستینا سیفوئنتسˈ نماینده دولت مرکزی در ایالت مادرید و ˈخوسه انریکه نونیئزˈ نماینده امنیتی و فوریت های شهرداری مادرید امروز دوشنبه پس از برگزاری نشستی با برگزارکنندگان مسابقات ماراتن این موضوع را اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری اروپاپرس، آنها اعلام کردند: ۲۵۰ مامور بهداشتی و آمبولانس و نیروهای آتش نشانی نیز در جریان برگزاری مسابقات حضور خواهند داشت.

سیفوئنتس گفت: پس از بمبگذاری های بوستون، مأموران یگان پیشگیری و واکنش، سگ های پلیس و پلیس های موتورسوار اسپانیا نیز در تامین امنیت مسابقات مذکور همکاری خواهند داشت.

به گفته وی، مادرید همانند لندن از حذف سطل های زباله و دیگر تسهیلات عمومی در طول مسیر ماراتن خودداری می کند زیرا هدف امنیت است نه اینکه مشکلات دیگری برای مردم ایجاد شود.

این مقام اسپانیایی تصریح کرد: ماراتون مادرید، مطمئن است و هیچ خطری ندارد و به همین دلیل، تدابیر امنیتی برای ترساندن شهروندان نیست بلکه برای تامین آرامش آنها است.

به گفته مقامهای برگزارکننده مسابقات ماراتن مادرید، در این مسابقات ۲۵ هزار نفر شرکت خواهند کرد.

انفجارهای تروریستی هفته گذشته در بوستون امریکا سه کشته و بیش از ۱۷۰ زخمی برجای گذاشت و وحشت در میان مردم به بار آورد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “اسپانیا مراقبتهای امنیتی از مسابقات ماراتن مادرید را افزایش داد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi