مطالب مرتبط:

داوری: باقری آدم کوچکی نیست/ شاید وظایف ورزشکاران دیکته نشده است

افشین داوری

رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: هر کدام از ما وظایف مشخصی داریم و شاید این وظایف به ورزشکار دیکته نشده است.

افشین داوری درباره جلسه وزیر با روسای فدراسیون‌ها گفت: این جلسه دو هدف داشت. در ابتدا سخنان مقام معظم رهبری که روسای فدراسیون‌ها هم صحبت‌هایشان نشأت گرفته از این سخنان بود. دوم اینکه بحث رسانه‌‌ها مطرح شد.

وی درباره درگیری لفظی بهداد سلیمی و کوروش باقری اظهار داشت: نباید بگذاریم یک جوان ورزشکار در وهله اول به مرحله حاد برسد و بعد اگر این اتفاق افتاد آن را در رسانه مطرح کند. باقری آدم کوچکی نیست و در مقطعی از زمان مدال المپیک و جهانی را کسب کرده است. از طرفی این افراد الگوی جامعه جوان هستند. باید این اتفاقات پیش‌بینی می‌شد و الان هم دیر نشده است.

رئیس فدراسیون دوومیدانی در پاسخ به این سوال که ورزشکاران خواسته‌هایی دارند و این موضوع در دوومیدانی هم وجود دارد و به نظر می‌رسد شما تعامل می‌کنید، تصریح کرد: تعامل نمی‌کنیم، هر کدام از ما و ورزشکاران وظایف خودمان را داریم و شاید این وظایف برای ورزشکاران دیکته نشده است. هنگامی که ما خدماتی را ارائه می‌کنیم انتظار پاسخ داریم. در دوومیدانی با وجود اینکه ممکن است سختی‌هایی باشد، اما این اخلاق رعایت شده است.

داوری با اشاره به اینکه با مدال حدادی توجه مردم به رشته‌های پرتابی بیشتر شده است، خاطرنشان کرد: توانستیم این مسابقات را در رده سنی نوجوانان هم برگزار کنیم. قهرمان توانایی جذب مخاطب به یک رشته ورزشی را بالا می‌برد.

داوری در پاسخ به این سوال که چرا انتخابات کمیته ملی المپیک برگزار نمی‌شود، گفت: اختلاف نظری از برخی فدراسیون‌های جهانی مبنی بر برگزاری یا عدم برگزاری انتخابات وجود داشت. در مجموع تصورم بر این است که انتخابات تا آخر اردیبهشت انجام شود. اساسنامه با توافق طرفین ارسال شد و تمام اعضای مجمع راغب هستند انتخابات به زودی برگزار شود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “داوری: باقری آدم کوچکی نیست/ شاید وظایف ورزشکاران دیکته نشده است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi