مطالب مرتبط:

قاسمی: در مسابقات شیراز برای کسب ورودی قهرمانی جهان می‌دوم

رضا قاسمی

دونده المپیکی ایران گفت: در مسابقات آغاز فصل در شیراز برای کسب ورودی قهرمانی جهان تلاش خواهم کرد.

رضا قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد روند آمادگی اش اظهار داشت: در اصفهان تمریناتم را زیر نظر مربی‌ام پیگیری می‌کنم و تا حدودی زیادی آماده هستم. با وجود اینکه پیست دوومیدانی اصفهان شرایط خوبی ندارد، اما تمریناتم در آنجا برقرار است تا در روند آمادگی‌ام خللی وارد نشود.

وی در مورد اینکه برای مسابقات قهرمانی آسیا اردوی خارجی هم خواهد داشت یا خیر، گفت: با مسئولان فدراسیون صحبت کرده‌ام، اما هنوز اتفاقی نیفتاده است و امیدوارم بتوانم در آینده اردویی را برای آمادگی بیشتر داشته باشم، چون همه حریفان در بهترین شرایط اردویی هستند و در غیر این صورت کارمان سخت خواهد شد.

دونده المپیکی کشورمان با اشاره به مسابقات آغاز فصل عنوان کرد: این رقابت‌ها هرساله در شیراز برگزار می‌شود و امیدوارم در روز مسابقه باد نوزد. سال گذشته این اتفاق افتاد و رکوردم خوب نبود. این دوره می‌خواهم عملکرد بهتری داشته باشم، البته سایر نفرات هم آماده هستند.

سریعترین دونده ایران در مورد اینکه برای کسب ورودی جهان چه برنامه‌ای دارد، عنوان کرد: از همین مسابقات شیراز برای کسب ورودی آغاز می‌کنم. می‌خواهم ورودی را در اولین مسابقه سال کسب کنم. با توجه به آمادگی که دارم، فکر می کنم بتوانم ورودی بگیرم، اگر هم نشد در رقابت‌های آینده حتما این اتفاق برایم خواهد افتاد.

مسابقات آغاز فصل دوومیدانی ۵ و ۶ اردیبهشت ماه در شیراز برگزار می‌شود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “قاسمی: در مسابقات شیراز برای کسب ورودی قهرمانی جهان می‌دوم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi