مطالب مرتبط:

کابل‌ها به سرقت رفت و تلفن‌های کمیته ملی المپیک قطع شد

تلفن‌های کمیته ملی المپیک قطع شد

خطوط تلفن‌های کمیته ملی المپیک به دلیل دزدیده شدن کابل‌های خیابان سئول قطع شده است.

کابل‌های خطوط تلفن خیابان سئول توسط سارقان شب گذشته به سرقت رفت و به همین دلیل تمامی خطوط تلفن کمیته ملی المپیک که در این خیابان واقع است، قطع شده است.

محمود عبداللهی، مدیر روابط‌عمومی کمیته ملی المپیک در این باره گفت: به دلیل دزدیده شدن کابل‌های خطوط تلفن، هیچ ارتباطی برقرار نشده و تمامی خطوط کمیته قطع شده است.

برچسب ها

یک دیدگاه در “کابل‌ها به سرقت رفت و تلفن‌های کمیته ملی المپیک قطع شد”

  1. تهرانی گفت:

    من پیمانکار مخابراتم. سالهاست که هر وقت با مخابرات قرارداد میبندم با دلهره سرقت درب حوضچه ها و کابلهای مخابراتی روبرو هستم و اگرچه خودمو در مقابل سرقتهای اینچنینی بیمه کردم ولی همیشه در اثبات سرقت به بیمه و گرفتن خسارت مشکل دارم.

    این وظیفه مخابرات هستش که درب حوضچه ها رو به سیستمی مجهز کنه که دیگه سارقین نتوانند به سرقت ببرندش چون ما نمیتونیم همچنین هزینه هایی بکنیم چون معلوم نیست سال دیگه هم قرارداد ما رو تمدید میکنند یا نه.

    حدودای تابستون سال گذشته مخابرات بعد از چند سال مذاکره با یک شرکت حفاظتی در تهران سیستم قفل حوضچشونو که ساخت کره جنوبی بود و فقط با یک سیستم پیشرفته کنترل تلفنی باز و بسته میشد به صورت آزمایشی روی یکی از حوضچه های منطقه تحت پوشش ما نصب کرد و آقای مهندس نجمی اومد و از سیستمشون را بازدید کرد. واقعا که همه تائید کردند تنها راه حل پیشگیری از سرقت فقط همین سیستمه و قرار شد که چند تا مرکز را نصب کنند ولی بعدا شنیدم که به خاظر افزایش قیمت دلار با هم به نتیجه نرسیدن و باز مخابرات تمام آبروریزیها، شکایتها، خسارتها و دردسر های حاصل از سرقت کابلها و درب حوضچه ها رو به خرج کردن برای تجهیز درب حوضچه ها به اون سیستم پیشرفته ترجیح داده. من نیمدونم تا کی میخوان با این سوء مدیریتها و تصمیم گیریهای سلیقه ای بار مالی، عاطفی، شخصیتی و حتی جانی سرقت درب حوضچه ها و سرقت کابلهای مخابراتی را بر دوش مردم بندازن؟ مگه مخابرات این همه پول در نمیاره؟ تو اخبار شنیدم فقط در چند ساعت اول سال نو از پیام کوتاه چند میلیارد تومان در آورده ولی دردسرهاش برای مردم و پیمانکارای بیچاره ای مثل ماست که صدامون به هیچ جا نمیرسه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi