مطالب مرتبط:

سپهرزاد: مربی‌ام آلمان است و تنها تمرین می‌کنم/ نیاز به شارژ روحی دارم

هادی سپهرزاد

ملی‌پوش دو و میدانی ایران گفت: مربی‌ام در آلمان حضور دارد و به تنهایی در تهران تمرین می‌کنم.

در مورد شرایط آمادگی ‌اش اظهار داشت: تمریناتم را در مجموعه آفتاب انقلاب پیگیری می‌کنم و شرایط نسبتاً خوبی دارم.  مهمترین مشکلم این است که تنها تمرین می‌کنم و مربی بالای سرم نیست. با حسینی که در آلمان حضور دارد به صورت تلفنی و اینترنتی برنامه تمرینی‌ام را می‌گیرم و خودم تمرین می‌کنم.

وی ادامه داد: قرار است برای برپایی اردو راهی آلمان شوم و در کنار این مربی تمرین کنم، اما هنوز موفق به اخذ ویزا و موافقت شورای برون مرزی نشده‌ام. اگر این اتفاق بیفتد ماه آینده راهی این کشور می‌شوم.

ملی‌پوش دو و میدانی ایران در پاسخ به این سوال که آیا نبود مربی انگیزه‌ات را کم نکرده است، گفت: به هرحال نبود مربی در کنار ورزشکار مشکل بزرگی است. هرچند من برنامه تمرینی‌ام را می‌گیرم، اما کسی نیست اشتباهات و ضعف‌هایم را بگوید.

سپهرزاد با اشاره به اینکه نیاز به انگیزه و شارژ روحی دارم، گفت: شرایط سخت است و کاری هم نمی‌توان کرد. از لحاظ مالی هم مشکل داریم. ۲ سال پیش با باشگاه ذوب‌آهن قرارداد داشتم و هنوز پرداخت نشده است و با هیچ باشگاهی هم در حال حاضر قرارداد نداریم. به خاطر مشکل مالیاتی که آن هم مقصرش من نبودم  پیش از المپیک نتوانستم در یک مسابقه خوب شرکت کنم و همین اتفاق باعث شد که لندن را از دست بدهم.

رکورد دار دهگانه ایران عنوان کرد: دو و میدانی ایران راه خود را پیدا کرده است و نیاز به حمایت مسئولان ورزش دارد. اگر این حمایت‌های لازم صورت بگیرد در آینده شاهد خواهیم بود که موفقیت‌های بیشتری کسب خواهد شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “سپهرزاد: مربی‌ام آلمان است و تنها تمرین می‌کنم/ نیاز به شارژ روحی دارم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi