طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

پسرشاه بحرین،رییس دوومیدانی غرب آسیا شد/نامزدی از راه دور داوری کارساز نشد

پسرشاه بحرین

پسر شاه بحرین و داماد ملک عبدالله پادشاه عربستان سعودی به عنوان رییس کنفدراسیون دوومیدانی غرب آسیا انتخاب شد، در حالیکه نامزدی از راه دور رییس فدراسیون دوومیدانی ایران برای سمت نایب رییسی این کنفدراسیون نتیجه ای در بر نداشت.

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به منقل از منابع خبری بحرین روز یکشنبه گزارش دادند: در انتخابات کنفدراسیون دوومیدانی غرب آسیا که روز گذشته در منامه پایتخت بحرین برگزار شد، ˈ خالد بن حمد ˈ فرزند دوم پادشاه بحرین از همسر دوم، به مدت چهار سال به عنوان رییس این کنفدراسیون برگزیده شد.

براساس گزارش رسانه های بحرین ، برای کسب کرسی ریاست کنفدراسیون دوومیدانی غرب آسیا تنها ˈخالد بن حمدˈ از بحرین نامزد شده بود.

در این انتخابات همچنین رقابت جدی برای کسب کرسی نایب رییسی و کمیته اجرایی کنفدراسیون دوومیدانی غرب آسیا انجام شد.

برای کسب عنوان نایب رییسی این کنفدراسیون ، ˈافشین داوریˈ رییس دوومیدانی کشورمان ، ˈ ناصر المعمریˈ از امارات عربی متحده ، ˈزیدان علاوین ˈ از اردن ، ˈسیار العنزیˈ از کویت و ˈ علاء جابر ˈ از عراق نامزد شده بودند.

در رای گیری ، رقابت جدی بین ˈالمعمریˈ از امارات و ˈعلاوینˈ بوجود آمد که در پایان نامزد اماراتی با ۶ رای در مقابل ۵ رای رقیب ، به پیروزی رسید و به عنوان نایب رییس کنفدراسیون دوومیدانی غرب آسیا برگزیده شد.

همچنین برای کسب پنج کرسی کمیته اجرایی این کنفدراسیون نیز ۱۱ نفر نامزد شده بودند که در نهایت ˈعلاء جابرˈ از عراق با ۱۱ رای ، ˈسیار العنزی ˈ از کویت با ۹ رای ، ˈزیدان علاوینˈ از اردن با ۸ رای ، ˈنعمت الله الدیحانیˈ از لبنان با ۷ رای و ˈسعید القاسمی ˈ از عمان با ۶ رای به عنوان اعضای این کمیته برگزیده شدند.

براساس گزارش رسانه های بحرین ، ˈافشین داوریˈ رییس فدراسیون دوومیدانی کشورمان بنا به دلایل نامعلوم در این مجمع شرکت نکرد.

برچسب ها

یک دیدگاه در “پسرشاه بحرین،رییس دوومیدانی غرب آسیا شد/نامزدی از راه دور داوری کارساز نشد”

  1. رضا گفت:

    فرض کنید افشین داوری میرفت . میخواست چی بگوید نه زبان انگلیسی بلد است و از طرفی در آن جا دیگه دروغ گفتن خریداری ندارد که بتوانند سیاه بازیهای اینجا را انجام بدهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi