مطالب مرتبط:

دومیدانی کاران جانباز و معلول کشورمان سه مدال دیگر به دست آوردند

دومیدانی کاران جانباز و معلول کشورمان

ملی پوشان جانباز و معلول کشورمان در دومین روز رقابت های بین المللی دو و میدانی ˈ فزاعˈ امارات موفق به کسب سه مدال دیگر شدند.

نمایندگان دوومیدانی جانبازان و معلولین در دومین روز مسابقات بین المللی امارات موفق به کسب یک مدال طلا و دو نشان نقره شدند تا جمع مدال های خود در این رقابت ها را به هفت مدال برسانند.

بر اساس این گزارش، احمد اجاقلو در ماده دوی ۲۰۰ متر کلاس T46 با ثبت رکورد ۲۳ ثانیه و ۲۷ صدم ثانیه موفق به کسب نشان طلا شد. وی در نخستین روز این مسابقات نیز یک مدال دیگر طلا به دست آورده بود.

در ماده پرتاب وزنه کلاس ادغامی F47 و F46 رمضان علی دولابی به مصاف حریفان خود رفت و با رکورد ۱۳ متر و ۸۹ سانتی متر نشان نقره این ماده را از آن خود کرد.

محمد علی ملک پور دیگر نماینده کشورمان نیز در رقابت های ماده پرتاب دیسک کلاس ادغامی F56 و F55 با ثبت رکورد ۳۵ متر و ۶۱ سانتی متر نشان نقره را بر گردن آویخت.

بدین ترتیب مجموع مدال های کاروان جمهوری اسلامی ایران با احتساب روز نخست مسابقات به ۳ مدال طلا و ۴ مدال نقره رسید.

این رقابت ها که با حضور نمایندگان ۳۳ کشور جهان در کشور امارات در حال برگزاری است، تا ششم فروردین ماه ادامه دارد و ملی پوشان کشورمان ۷ فروردین به میهن بازمی گردند.

رقابت های بین المللی دوومیدانی معلولین امارات به منظور کسب سهمیه ورودی رقابت های جهانی است که مردادماه سال آینده در لیون فرانسه برگزار خواهد شد.

تیم دوومیدانی جانبازان و معلولین کشورمان ۱۱ سهمیه ورودی این رقابت ها را در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن به دست آورده و امیدوار است.

تیم دوومیدانی جانبازان و معلولین با ۱۱ ورزشکار و سه همراه در این مسابقات شرکت کرده است.

برچسب ها

0 دیدگاه در “دومیدانی کاران جانباز و معلول کشورمان سه مدال دیگر به دست آوردند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi