طراحی سایت و گرافیک



مطالب مرتبط:

مسابقه های دو و میدانی نونهالان کشور با قهرمانی همدان و خراسان رضوی پایان یافت

دومیدانی هندوستان

نخستین دوره مسابقه های دو و میدانی نونهالان کشور که از صبح جمعه در مشهد آغاز شده بود، جمعه شب با قهرمانی استانهای همدان و خراسان رضوی پایان یافت.

به گزارش هییت دوومیدانی خراسان رضوی، در مجموع نتایج تیمی این مسابقه ها و در بخش پسران استان همدان قهرمان شد و استانهای خوزستان و خراسان رضوی به ترتیب دوم و سوم شدند.

در بخش دختران هم استان خراسان رضوی به مقام قهرمانی دست یافت و استانهای البرز و اصفهان دوم و سوم شدند.

در نتایج انفرادی بخش پسران در رشته ۶۰ متر با مانع ، ˈامیر هزامیˈ از خوزستان الف، ˈمحمد سجاد گنج غفارˈ از کرمان و ˈسجاد حسن بیگیˈ از اصفهان به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رشته پرش طول، ˈصادق مردانیˈ ، ˈمیثم عبدالله پورˈ و ˈامیر ضیائیˈ به ترتیب از زنجان، قزوین و گلستان در ۸۰۰ متر، ˈایمان طالبی رساˈ ، ˈسید اسماعیل موسویˈ و ˈسجاد عباس زرنکشیˈ از همدان، خوزستان و البرز به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته یک هزار و ۵۰۰ متر، ˈحسین دادادشی تنکابنیˈ از مازندران اول شد و ˈعلی مرادیˈ و ˈاسماعیل قادری بیروندهˈ ازهمدان و البرز بر سکوهای دوم و سوم جای گرفتند.

همچنین در رشته ۴۰۰ متر، ˈعبدالرئوف بمپوریˈ ، ˈمهرزاد بردبارˈ و ˈفرشاد کردلوˈ از استانهای سیستان و بلوچستان ، البرز و زنجان و در ۶۰ متر ˈسلمان موسیوندˈ، ˈسالار صادق پورˈ و ˈمحمد جالینوسˈ از خراسان رضوی رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در پرش ارتفاع، ˈفاروغ قوجگیˈ اول شد و ˈخضر شریفیˈ و ˈامیر حسین یاوریˈ از خوزستان و خراسان رضوی به طور مشترک دوم شدند.

در این رشته ورزشکاران حد نصاب رتبه سوم را کسب نکردند.

در بخش دختران و در پرتاب وزنه، ˈفاطمه تقویˈ ، ˈفاطمه گرمیˈ و ˈمهسا مهرجوˈ از استانهای خراسان رضوی ، اصفهان و همدان و در پرتاب طول ˈریحانه مبینیˈ، ˈندا قریشیˈ و ˈفائزه علیزادهˈ از اصفهان ، کردستان و خراسان رضوی اول تا سوم شدند.

ˈبهاره جهانتیغˈ ، ˈنسترن اکبریˈ و ˈساجده موگوییˈ به ترتیب از استانهای خراسان رضوی، همدان و اصفهان نیز در رشته ۵۰۰ متر به مقامهای اول تا سوم دست یافتند.

در رشته ۸۰۰ متر، ˈزهرا انوشهˈ از استان البرز اول شد و ˈساجده خانیˈ و ˈنجیبه شربتیˈ هر دو از خراسان رضوی دوم و سوم شدند.

در رشته ۴۰۰ متر، ˈالناز عادلیˈ از خراسان رضوی بر سکوی اول ایستاد و ˈفاطمه محبیˈ و ˈمائده ثمرˈ از اصفهان و خراسان رضوی دوم و سوم شدند.

در بخش پرش ارتفاع ،ˈغزاله مصطفیˈ از استان البرز مقام اول را به خود اختصاص داد و ˈزهرا غفوریانˈ و ˈمعصومه بیک خراسانیˈ هر دو از خراسان رضوی بر سکوهای دوم و سوم ایستادند.

نخستین دوره مسابقه های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی نونهالان دختر و پسر کشور با شرکت ۲۵۰ ورزشکار از استانهای مختلف روز جمعه در سالن باغبانباشی مجموعه ورزشی شهید بهشتی مشهد برگزار شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “مسابقه های دو و میدانی نونهالان کشور با قهرمانی همدان و خراسان رضوی پایان یافت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *



مشترک ما شوید!

logo-samandehi