طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

انصراف هندی ها از میزبانی مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا

دومیدانی هندوستان

مسوولان ایالت جنوبی تامیل نادو هند از میزبانی مسابقه های دوومیدانی قهرمانی آسیا انصراف دادند، مسوولان ایالتی علت انصراف خود از میزبانی این رقابت ها را حضور دوندگان سریلانکایی عنوان کردند.

مسوولان این ایالت، دولت سریلانکا را متهم به جنایت جنگی در برابر جدایی طلبان ببرهای تامیل کرده اند.

قرار بود این رقابت ها در ماه ژوئیه در شهر چنای برگزار شود اما جایالالیتا نخست وزیر ایالت تامیل نادو اعلام کرد، اجازه نخواهد داد دوومیدانی کاران سریلانکا به این ایالت سفر کنند و تصمیم خود را به اطلاع مسوولان کنفدراسیون دوومیدانی آسیا رسانده است.

همچنین در خبر دیگری از این فدراسیون، کاوه موسوی ملی پوش دوومیدانی کشورمان برای برگزاری اردوی آماده سازی عازم روسیه شد.نماینده ایران در ماده پرتاب چکش بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن، خود را برای حضور قدرتمند در بازی های آسیایی و جهانی در سال آِینده آماده می کند.

موسوی پیش از المپیک نیز به روسیه سفر کرد و مدتی در آنجا زیر نظر یکی از بزرگترین مربیان دنیا تمرینات خود را ادامه داد.با توجه به افزایش میزان ورودی مسابقات جهانی به رکورد ۷۶ متر، کاوه موسوی راه دشواری برای کسب ورودی مسابقات قهرمانی جهان دارد. یکی دیگر از راه های کسب مسابقات جهانی روسیه، کسب عنوان قهرمانی قاره آسیا است.
رکورد پرتاب چکش ایران ۷۵ متر و ۲۶ سانتیمتر و در اختیار کاوه موسوی است که اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۰ در مسابقات جایزه بزرگ شهرکرد بدست آمد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “انصراف هندی ها از میزبانی مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi