مطالب مرتبط:

کسب 5مدال دیگر دوومیدانی‌کاران ایران درجام فجر/خودداری بوعذار از مسابقه و انجام تست دوپینگ

بوعذار

دوومیدانی کاران ایرانی دومین روز مسابقات بین‌المللی دوومیدانی داخل سالن جام فجر را با کسب پنج مدال آغاز کردند.
بیست و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی دوومیدانی داخل سالن جام فجر در مجموعه ورزشی «آفتاب انقلاب» در حال برگزاری است که دوومیدانی کاران ایرانی دومین و آخرین روز این رقابت‌ها را با کسب پنج مدال در دو ماده ۴۰۰ متر و ۱۵۰۰ متر آغاز کردند.
در ماده ۴۰۰ متر مهدی رحیمی از تیم مقاومت اهواز با ثبت زمان ۴۸ ثانیه و ۷۲ صدم ثانیه بر سکوی نخست ایستاد. علی اقبال از پاکستان با زمان ۴۹ ثانیه و ۵۳۲ صدم ثانیه به مقام دومی رسید و امین قلیچی از تیم نفت تهران و با یک‌هزارم ثانیه اختلاف نسبت به دونده پاکستانی و ثبت زمان ۴۹ ثانیه و ۵۳۳ صدم ثانیه جایگاه سومی را کسب کرد.
نکته قابل توجه در این ماده این است که رضا بوعذار از قهرمانان این ماده با وجود این که بر روی خط شروع قرار گرفت، از شرکت در مسابقه خودداری کرد که پس از آن وی را برای انجام تست دوپینگ فرا خواندند و از وی تست دوپینگ گرفته شد.
در ماده ۱۵۰۰ متر نیز مسلم نیادوست از تیم ثامن الحجج (ع) با ثبت زمان سه دقیقه و ۵۶ ثانیه و ۳۵ صدم ثانیه به مدال طلا دست یافت، حسین کیهانی از تیم نفت تهران با زمان سه دقیقه و ۵۶ ثانیه و ۷۱ صدم ثانیه نشان نقره را بر گردن آویخت و علی فهیمی از تیم ملی جوانان با زمان سه دقیقه و ۵۹ ثانیه و ۸۱ صدم ثانیه نشان برنز را کسب کرد.

 

برچسب ها

یک دیدگاه در “کسب ۵مدال دیگر دوومیدانی‌کاران ایران درجام فجر/خودداری بوعذار از مسابقه و انجام تست دوپینگ”

  1. کاربر گمنام گفت:

    آورده اندکه : به جای رضا قاسمی یک نفر دیگررا به جای رضا قاسمی جا زدند وبه اتاق تست فرستاده اند و ازرضا بوعذاررا که ندوید تست کرفتند؟؟؟!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi