مطالب مرتبط:

علی‌آبادی: شجاعت و شهامت مسئولان دوومیدانی ستودنی‌ است

شهامت رییس دوومیدانی

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: برگزاری مسابقات دوومیدانی در اواخر سال با توجه به محدودیت بودجه شجاعت می‌خواست که مسئولان فدراسیون این کار را انجام دادند.
به گزارش سایت دوومیدانی ایران، محمد علی‌آبادی در حاشیه مراسم افتتاحیه مسابقات دو و میدانی جام فجر در جمع خبرنگاران در مورد برگزاری این مسابقات اظهار داشت: کار بزرگی است که فدراسیون دو و میدانی انجام داده است. ما باید از هر فضا و امکانی برای شناساندن ایران استفاده کنیم و خارجی‌ها را به ایران بیاوریم تا آنها با ظرفیت و امکانات ما آشنا شوند.
وی ادامه داد: برگزاری این مسابقات در اواخر سال با توجه به محدودیت بودجه شجاعت می‌خواست که خوشبختانه مسئولان فدراسیون دو و میدانی این کار را به خوبی انجام دادند و از آنها تشکر می‌کنم.
رئیس کمیته ملی المپیک ادامه داد:‌ بچه‌های ورزشکار ما دوست دارند مقابل سایر ورزشکاران جهان خودشان را بسنجند و توانایی‌هایشان را به نمایش بگذارند.
علی‌آبادی در پاسخ به این سؤال آیا با موفقیت‌های دو و میدانی در سال جاری بودجه این رشته در سال آینده تغییر خواهد کرد یا خیر، عنوان کرد: ما دو و میدانی را همیشه حمایت کردیم و ادامه هم خواهیم داد. داوری رئیس فدراسیون با انگیزه زیادی کار می‌کند. خودش اهل دو و میدانی بوده و هیأت‌های استانی مسائل وزارتخانه و کمیته ملی المپیک را به خوبی می‌داند. افرادی مانند داوری در دو و میدانی، اسبقیان در قایقرانی، قمری در دوچرخه‌سواری ظرفیت‌های جدیدی هستند که می‌توانند جایگاه ورزش ما را ارتقا دهند. تأکید رئیس جمهور هم مبنی بر کسب مقام دومی آسیا تنها با تلاش و پشتکار کسب خواهد شد.
بیست و یکمین دوره مسابقات جام فجر از امروز به مدت دو روز در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار می‌شود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “علی‌آبادی: شجاعت و شهامت مسئولان دوومیدانی ستودنی‌ است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi