طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

نظرات IOC در خصوص اساسنامه اصلاحی کمیته به زودی اعلام می‌شود

نظرات IOC در خصوص اساسنامه اصلاحی کمیته به زودی اعلام می‌شود

کمیته بین‌المللی المپیک با ارسال نامه‌‌ای به ایران از توافق قطعی بر روی مفاد اساسنامه جدید کمیته تا پیش از تاریخ اعلام شده برای برگزاری مجمع عمومی خبر داد.

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، کمیته بین المللی المپیک صبح امروز نامه ای را با امضای جرومی پویوی، رئیس بخش ارتباطات و نظارت سازمانی بخش کمیته های ملی المپیک IOC به ایران ارسال کرد که در آن اعلام کرده اساسنامه اصلاحی کمیته ملی المپیک ایران بررسی شده و نظرات IOC بزودی برای توافق نهایی به ایران ارسال می گردد.

متن نامه IOC به شرح زیر است:

جناب آقای رییس

جناب آقای دبیرکل

مجددا بخاطر ارسال پیش نویس بازنگری شده اساسنامه کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران جهت بررسی اولیه توسط IOC تشکر می شود.

همانطور که پیش از این هم اطلاع داده شد، پیش نویس اصلاح شده را مورد بررسی قرار داده و نظرات خود را در این خصوص حداکثر تا فردا بعدازظهر برای شما ایمیل خواهیم کرد.

با توجه به اینکه جلسه مجمع عمومی شما در تاریخ ۱۸ فوریه ( ۳۰ بهمن) بمنظور تصویب پیش نویس نهایی اساسنامه برگزار خواهد شد، به شما اطمینان داده می شود که تا قبل از تشکیل این جلسه در روز دوشنبه آینده در خصوص پیش نویس نهایی با یکدیگر به توافق خواهیم رسید.

با سپاس از همکاری که در این خصوص داشته اید.

برچسب ها

0 دیدگاه در “نظرات IOC در خصوص اساسنامه اصلاحی کمیته به زودی اعلام می‌شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi