طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

داوری: حضور پرشور مردم در راهپیمایی نشانگر اقتدار نظام اسلامی است

 داوری: حضور پرشور مردم در راهپیمایی نشانگر اقتدار نظام اسلامی است

رییس فدراسیون دوومیدانی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت : حضور پرشور و گسترده مردم تهران در این مراسم نشانگر اقتدار نظام اسلامی و جایگاه آن در دل های مردم ایران است.

افشین داوری افزود : مردم ایران در مقاطع مختلف مخالفت خود را با استکبار جهانی نشان داده و حمایت خود را از آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری با حضور گسترده و چشم گیر ابراز کرده اند.

وی افزود: جامعه ورزش کشور هم همواره در روزهای بزرگ انقلاب اسلامی در کنار سایر اقشار جامعه، ایستادگی خود را در مقابل ظلم و جور نشان داده و خانواده دوومیدانی ایران نیز حضور گسترده در این روز داشته است.

رییس فدراسیون دوومیدانی با برشمردن تعدادی از افتخارات ورزش ایران در دوران اخیر اظهار داشت:جامعه ورزش درچند سال اخیر در هر دوعرصه ورزش قهرمانی و امور فرهنگی، در مقابل قدرت های بزرگ ایستاده است که نمونه بارز آن کسب مدال های رنگارنگ در بازی های المپیک بود که دوومیدانی ایران نیز در کسب یکی از آن ها نقش داشت.

وی گفت: قهرمانان ما با حضور درمراسم های فرهنگی و معنوی نیز نشان داده اند که از هر جهت آماده دفاع از آرمان های ترسیم شده نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

شروین اسبقیان رییس فدراسیون قایقرانی ایران نیزدرطول راهپیمایی حضورگسترده مردم راتحسین کرد و ایستادگی آنان در مقابل هجمه های پی در پی دشمنان را تبریک گفت.

وی اظهار کرد:امروز چشم جهانیان به مردم ایران است و من به عنوان یک ایرانی به حضور گسترده و پرشور جوانان، نوجوانان وسایر اقشار جامعه در این راهپیمایی افتخار می کنم.

اسبقیان گفت:مردم با حضور گسترده خود ثابت کردند که استکبار و دشمنان ایران نمی توانند کاری از پیش ببرند و سرانجام در مقابل خواسته مردم ایران سر تعظیم فرود خواهند آورد.

وی اظهارداشت: جامعه ورزش کشور دوشادوش مردم در این راهپیمایی حضور دارد تا بار دیگر پیمانی را که با امام و رهبری بسته است را در مقابل چشمان همگان به نمایش بگذارد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “داوری: حضور پرشور مردم در راهپیمایی نشانگر اقتدار نظام اسلامی است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi