مطالب مرتبط:

لیگ الماسی ها نگران مالیات نباشند

 لیگ الماسی ها نگران مالیات نباشند

وزارت دارایی بریتانیا اعلام کرد که دوندگان شرکت کننده در مسابقات امسال لیگ الماس لندن، از پرداخت مالیات معاف خواهند بود.

ˈیوسین بولتˈ دونده صاحب نام جاماییکایی که در بازی های المپیک لندن موفق به کسب سه مدال طلا شد، از سال ۲۰۰۹تاکنون به دلیل همین قوانین مالیاتی درمسابقاتی که در انگلیس برگزار شده، شرکت نکرده است.

روزنامهˈدیلی تلگرافˈدرشماره روز پنجشنبه خود به نقل از ˈجرج آزبورنˈ وزیر دارایی انگلیس نوشت:دولت قصد دارد هر کاری که می تواند برای حفظ میراث المپیک انجام دهد و من از اعمال این معافیت خوشحالم.

مسابقات لیگ الماس ۲۰۱۳ لندن ابتدا قرار بود همانند روال گذشته در کریستال پالاس برگزار شود اما به دلیل مصادف شدن زمان این رقابت ها با اولین سالگرد برگزاری بازی های المپیک ۲۰۱۲، به ورزشگاه المپیک انتقال یافت.

انتظار می رود ۸۰ هزار بلیت این مسابقات به فروش برسد.

براساس قوانین مالیاتی بریتانیا، ورزشکاران خارجی که برای شرکت در مسابقات به این کشور سفرمی کنند، باید علاوه بر مالیات درآمد حاصل از این مسابقات، مالیات بخشی ازدرآمدهای دیگرشان از جمله آنچه از قرادادهای حمایت مالی حاصل می شود را هم بپردازند.

با وجود این بولت هنوز حضور خود در مسابقات لیگ الماس را تأیید نکرده است.

اماˈریکی سمیزˈمدیر برنامه های او گفت: فکر می کنم مسابقات لیگ الماس دو هفته قبل از رقابت های قهرمانی جهان درمسکو برگزار می شودوبا وجود این برگزاری رقابت ها در لندن و ورزشگاه المپیک جذابیت بالایی خواهد داشت.

برچسب ها

2 دیدگاه در “لیگ الماسی ها نگران مالیات نباشند”

  1. i گفت:

    با سلام و احترام
    ،لطفا مسابقات دهه فجر را از شبکه سه پخش کنید.با سپاس فراوان.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi