مطالب مرتبط:

صمیمی: از لحاظ بدنی وضعیتم خوب است، اما از نظر مالی نه

محمد صمیمی

ملی‌پوش پرتاب دیسک کشورمان گفت: وضعیت بدنی‌ام خوب است، اما از لحاظ مالی مشکلات زیادی دارم.

محمد صمیمی، در خصوص شرایط تمریناتش اظهار داشت:‌ تمرینات پر فشاری را پشت سر می‌گذارم تا برای رقابت‌های سال آینده آماده شوم. سال آینده مسابقات مهمی در پیش است و باید با تمام توان خود را آماده کنیم.

وی ادامه داد: پس از رقابت‌های غرب آسیا در شهرکرد تمرین می‌کردم، اما چند روزی است که به تهران آمده‌ام و در ورزشگاه آفتاب انقلاب تمرین می‌کنم.

ملی‌پوش پرتاب دیسک ایران در مورد اینکه از شرایط تمرینات و اردوهایش راضی است، یا خیر، گفت: من تمرینات خودم را انجام می‌دهم و از شرایط بدنی‌ام راضی هستم، اما مشکلات مالی وجود دارد و  با فدراسیون صحبت کرده‌ایم. اگر بخواهیم از این منظر نگاه کنیم شرایط خوب نیست و مشکلات مالی روی همه چیز تاثیر گذاشته است.

صمیمی خاطرنشان کرد: با این وضعیت باید قید اردوهای خارجی را بزنیم و فقط در داخل کشور تمرین کنیم. امیدوارم حداقل شرایطی فراهم شود که بتوانیم برای مسابقات آینده بدون دغدغه کار کنیم.

با مشکلات مالی موجود مربیان مورد نظر فدراسیون دوومیدانی برای ملی‌پوشان کشورمان هنوز مجوز حضور دریافت نکرده‌اند و کمیته ملی المپیک هم اعلام کرده است که تا زمانی که نرخ ارز ثابت نشود، نمی‌تواند با مربیان خارجی قرارداد منعقد کند.

محمد صمیمی در رقابت‌های غرب آسیا که آذرماه سال جاری در امارات برگزار شد، توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

منبع:فارس

برچسب ها

0 دیدگاه در “صمیمی: از لحاظ بدنی وضعیتم خوب است، اما از نظر مالی نه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi