مطالب مرتبط:

870 مربی در ورزش صبحگاهی کشور فعالیت دارند

ورزش صبحگاهی

رییس فدراسیون ورزش های همگانی کشور گفت: ۸۷۰ مربی دارای مدرک رسمی در ورزش صبحگاهی در سطح کشور فعالیت دارند.

ˈعلی مجد آراˈ روز یکشنبه افزود: این تعداد مربی وظیفه آموزش ورزش و نرمش آحاد مردم را در پارک ها، بوستان ها و سالن های ورزشی برعهده دارند.

وی اضافه کرد: خوشبختانه در فعالیت ورزش صبحگاهی، شهرداری ها همکاری لازم را برای مهیا کردن زیرساخت ها در پارک ها و بوستان ها داشته اند اما با توجه به استقبال چشمگیر مردم در این سال های گذشته نیاز است فضای بیشتری را به ورزش صبحگاهی اختصاص دهند.

مجدآرا اظهار داشت: ورزش صبحگاهی توانسته جایگاه بسیار مطلوبی را در بین مردم به دست آورد و همین رویکرد مثبت سبب شد تا ورزش عصرگاهی و شامگاهی را نیز راه اندازی کنیم.

رییس فدراسیون ورزش های همگانی کشور افزود: هم اینک بیش از ۱۵ میلیون ایرانی در ورزش های همگانی فعالیت دارند که ورزش صبحگاهی نیز سهم بسزایی در این استقبال عمومی داشته است.

وی بیان داشت: امروزه ورزش باید به عنوان یک نیاز روزمره در سبد زندگی خانواده ها گنجانده شود و باتوجه به گسترش زندگی ماشینی و در راستای پیشگیری از بیماری ها همه ملزم به ورزش کردن هستند.

مجدآرا در ادامه گفت: ورزش هایی نظیر پیاده روی و ورزش صبحگاهی این شرایط را فراهم کرده تا مردم بدون تخصص و یا آموزش خاصی به ورزش کردن بپردازند و شعار ورزش برای همه، همه برای ورزش را نهادینه کنند.

رییس فدراسیون ورزش های همگانی کشور خاطرنشان کرد: فدراسیون ورزش همگانی براساس سند شورای راهبردی ورزش همگانی کشور به دنبال این است که ظرف ۱۳ سال آینده مشارکت مردمی در ورزش های همگانی را به ۵۰ درصد برساند که این رقم در حالرحاضر ۲۱ درصد است.

مجمع فدراسیون ورزش های همگانی کشور امروز به میزبانی شهر همدان برگزار خواهد شد.

برچسب ها

یک دیدگاه در “۸۷۰ مربی در ورزش صبحگاهی کشور فعالیت دارند”

  1. اسدی گفت:

    دروغگو دشمن خداست.

    واقعا ۱۵ میلیون نفر در ورزش همگانی کشور فعالیت می کنند یا فقط برای بردن جایزه پراید و هزاران جایزه نقدی و غیر نقدی دیگر که حق ورزشکاران واقعی رشته های مختلف ورزشی است در همایش های پیاده روی شرکت می کنند و شماها آن را در بوق و کرنا می کنید / به جرات می گویم ۱۵ هزار نفر هم در کل کشور در ورزش های همگانی کشور شرکت نمی کنند/ این پول هایی را هم که با رابطه و باند بازی به این همایش ها اختصاص داده می شود هدر می رود و هیچ خروجی ندارد/ آقایان چشم های خود را باز کنید / واقعیت ها را ببینید و واقعیت ها را به مردم بگوئید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi