مطالب مرتبط:

حدادی: مربی سابقم مربی بعدی مرا انتخاب می‌کند/ دربی ۷۶ مساوی نمی‌شود

خبرگزاری فارس: حدادی: مربی سابقم مربی بعدی مرا انتخاب می‌کند/ دربی ۷۶ مساوی نمی‌شود

نایب‌قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن گفت: مربی سابقم نظر نهایی را در مورد انتخاب مربی‌ جدید خواهد داد.

احسان حدادی، در مورد تمریناتش در آمریکا اظهار داشت: در این مدتی که در آنجا حضور داشتم، سعی کردم تمرین‌هایی که در سال‌های گذشته به دلیل حضور در مسابقات و مشغله نتوانسته‌ بودم انجام دهم‌ را انجام دادم. وزنم هم یک مقدار بالا بود و با تمریناتی که انجام دادم، به شرایط ایده‌آل رسیدم.

وی در مورد انتخاب مربی‌اش گفت: با ۴ مربی در آنجا کار کردم که یکی از آنها اشیمت آلمانی بود که یک ماه و نیم با او کار کردم، اما هنوز تصمیم نگرفته‌ام. با بوخونسوف روسی، مربی قبلی‌ام هم در این زمینه برای مشاوره صحبت کردم و قرار است او نظر نهایی را درباره انتخاب یکی از آنها بدهد تا کار را آغاز کنم.

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک در مورد اینکه کمیته ملی المپیک گفته است، چون حدادی برای حضور در آمریکا از این کمیته مجوز نگرفته و بنابراین هزینه‌اش را باید فدراسیون بدهد، عنوان کرد: من تمام تلاشم برای سربلندی ایران است و اگر در آمریکا هم حضور داشتم، به خاطر تمرین برای مسابقات آینده بود. حدود ۳۵ هزار دلار برای این تمرینات از حساب شخصی خودم هزینه کردم و اگر دوست داشتند، هزینه‌ها را می‌دهند و ندادند هم مشکلی ندارم. من در مورد سایر مسابقات هم با کمیته هماهنگ نمی‌کردم. حضورم در آمریکا هم برای فستیوال پرتاب‌ها بود، اما شرایطی پیش آمد که حضورم به طول انجامید. پس از آن گفتم برایم مجوز برون مرزی بگیرند که متاسفانه هیچکس این کار را انجام نداد.

حدادی در پاسخ به این سوال که عضو پرسپولیس هستی و فکر می‌کنی، دربی ۷۶ را چه تیمی می‌برد، گفت: دوست دارم هر تیمی که شایسته بود، برنده شود. فکر هم می‌کنم یک تیم پیروز خواهد شد و این بازی به تساوی نمی‌انجامد.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “حدادی: مربی سابقم مربی بعدی مرا انتخاب می‌کند/ دربی ۷۶ مساوی نمی‌شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi