طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

مرادی: مربی الجزایری‌ام برای حضور در ایران منتظر تصمیم کمیته المپیک است

خبرگزاری فارس: مرادی: مربی الجزایری‌ام برای حضور در ایران منتظر تصمیم کمیته المپیک است

ملی‌پوش دوومیدانی کشورمان گفت: مربی الجزایری‌ام برای حضور در ایران مشکلی ندارد و تنها منتظر تصمیم کمیته ملی المپیک است.

سجاد مرادی  در مورد وضعیت تمریناتش اظهار داشت: مدتی استراحت داشتم، اما از روز گذشته تمریناتم را آغاز کرده‌ام. فعلا با برادرم پژمان مرادی در اصفهان تمرین می‌کنم. نزدیک‌ترین مسابقه هم بازی‌های کشورهای اسلامی است، اما هدف اصلی قهرمانی آسیا و جهان است. منتظرم که هوا گرم‌تر شود تا بتوانم ادامه تمریناتم را در شهرکرد پیگیری کنم.

وی در پاسخ به این سوال حضور سمیر خدار، مربی خارجی‌اش در ایران به کجا رسید، گفت: شنیده‌ام که افشارزاده، دبیر کل کمیته ملی المپیک با جذب مربی من و احسان حدادی موافقت کرده است، اما هنوز هیچ خبری ندارم.

ملی‌پوش دوومیدانی ایران گفت: این مربی خارجی در الجزایر حضور دارد و  همه شرایطش برای حضور در ایران فراهم کرده است و تنها باید کمیته المپیک نظر و تصمیم نهایی خود را اعلام کند. داوری، رئیس فدراسیون هم قول داده است که پیگیری کند.

مرادی عنوان کرد: با این شرایط مربی خارجی هم نیاید، تمریناتم را ادامه می‌دهم. اگر مربی‌ام بیاید، رکوردم را افزایش می‌دهم و در غیر این صورت همان یک دقیقه و ۴۵ ثانیه خواهم ماند و تغییری نخواهد کرد. تلفنی یا ایمیلی می‌توانم برنامه‌ها را از او ببینم، اما این کافی نیست و باید در تمریناتم حضور داشته باشد و اشتباهات و نکات فنی را بگوید.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه رکوردهای ورودی جهان افزایش یافته است و آیا با این شرایطش کارش سخت نشده است، تاکید کرد: هیچ مشکلی در این مورد ندارم. اگر ورودی مسابقات جهانی را هم نتوانم بیاورم که دیگر باید دویدن را کنار بگذارم. هدفم حضور در مراحل پایانی مسابقات است و اصلا به کسب ورودی فکر نمی‌کنم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “مرادی: مربی الجزایری‌ام برای حضور در ایران منتظر تصمیم کمیته المپیک است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi