طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

با یک مربی ایرانی مذاکره کرده‌ام/ حداقل‌ها را نداشته باشیم، عقب می‌مانیم

هادی سپهرزاد

قهرمان دهگانه ایران گفت: با یک مربی ایرانی برای پذیرفتن هدایتم صحبت‌هایی را انجام داده و امیدوارم شرایط همکاری فراهم شود.

هادی سپهرزاد، در مورد وضعیت آمادگی‌اش اظهار داشت: در حال حاضر در تهران تمرین می‌‌کنم و برنامه تمرینی آینده‌ام را به مسئولان فدراسیون داده‌ام که در مورد آن تصمیم گیری کنند.

وی با اشاره به برنامه‌هایش گفت: طبق صبحت‌هایی که با مسئولان انجام داده‌ام قرار است در اردیبهشت ماه به مدت ۴۵ روز در آلمان برای مسابقات کشورهای اسلامی در اردو باشم که به صورت شفاهی با آن موافقت کرده‌اند. همچنین با یک مربی ایرانی که در آلمان فعالیت می‌کند و هم رشته خودم یعنی دهگانه کار بوده است، صحبت‌هایی انجام داده‌ام که هدایتم را برعهده بگیرد.

سپهرزاد گفت: احمد حسینی چند سال است که در شهر برمن آلمان کار می‌کند و در مدتی که در ایران بود توافقات را انجام دادیم و امیدوارم فدراسیون شرایط همکاری را فراهم کند تا با او کارم را شروع کنم. به دلیل شرایط اقتصادی از حضور مربیان خارجی نمی‌توانیم استفاده کنیم و فکر می‌کنم استخدام این مربی بهترین راهکار در حال حاضر است.

قهرمان دهگانه ایران عنوان کرد: کشورهای رقیب آسیایی حداقل امکانات یعنی مربی و اردو را در اختیار دارند و اگر ما این حداقل‌ها را هم در اختیار نداشته باشیم، خیلی عقب خواهیم ماند. سال آینده مسابقات مهمی مانند آسیایی و جهانی را پیش رو داریم و برای نتیجه گرفتن باید با برنامه کار کنیم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “با یک مربی ایرانی مذاکره کرده‌ام/ حداقل‌ها را نداشته باشیم، عقب می‌مانیم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi