مطالب مرتبط:

برگزاری مسابقات جایزه بزرگ دوومیدانی و کلاس مربیگری در تهران

مسابقه جایزه بزرگ

سرپرست هیئت دوومیدانی استان تهران از برگزاری مسابقات جایزه بزرگ دوومیدانی در این استان خبر داد.

به گزارش سایت دوومیدانی ایران، محمد رضایی افزود: هیئت دو و میدانی استان تهران پیرو سیاست جذب ورزشکاران و حمایت از نخبه ها، چهار مرحله مسابقه جایزه بزرگ در دو بخش آقایان و بانوان در چهار رده سنی نو نهالان ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان پیش بینی کرده است.

وی گفت: این مسابقات در هر دو بخش آقایان و بانوان به صورت کاملا برابر در تعداد مواد، رده های سنی و جوایز طی چهار روز با فاصله حداقل دو هفته ای و به صورت صبح و بعد از ظهر در سالن بین المللی آفتاب انقلاب برگزار می شود و به پنج نفر در هر رده سنی که در پایان چهار مرحله بیشترین امتیاز مجموع را کسب کرده باشند جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

رئیس هیئت دوومیدانی تهران گفت: هدف از برگزاری این مسابقه حمایت از قهرمانان استان و قرار گرفتن ورزشکاران در شرایط مسابقه، همسو با پرورش استعدادهای نو ظهور استان و آشنایی هر چه بیشتر خانواده ها با ورزش دو و میدانی بیان شده است.

*برگزاری کلاس مربیگری درجه ۳ در تهران

این کلاس از امروز تا روز جمعه ۸ دی در دو ورزشگاه شهید کشوری و آفتاب انقلاب در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.

آزمون دوره نیز روز جمعه پس از برگزاری کلاس ها در استادیوم آفتاب انقلاب انجام می‌شود. استاد این دوره از کلاس ها حسینیون و مدیر دوره نیز همت آزاد هستند.

این هیئت پیرو سیاست تربیت و جذب نیروهای جوان و فعال طی ۳ ماه گذشته یک دوره کلاس مربیگری آقایان، داوری آقایان و بانوان برگزار کرده است.

برچسب ها

3 دیدگاه در “برگزاری مسابقات جایزه بزرگ دوومیدانی و کلاس مربیگری در تهران”

  1. جواد عرب میش مست گفت:

    سئوال در مورد اطلاع از نحوه ثبت ناهم در کلاس های مربیگری واینکه با توجه بااینکه ۶ ماه از زمان عمل دیسک کمر گذشته امکان شرکت وجود دارد یا خیر.ممنون

  2. امين گفت:

    زمان مسابقات کى هست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi